• Po-St 10:00-18:00
  • +420 723 650 004

Krby prodáváme




MALOOBCHOD


Naše firma prodává krby nejen ve vlastním eshopu, ale i ve své provozovně Nehvizdy / Praha východ /, kde mimo vystavené zboží můžete vidět mnoho funkčních plynových krbů Dru. Do našeho sortimentu patří krbové vložky, kamna, obezdívky, kompletní stavební materiály pro krby, izolační materiály a mnoho dalšího sortimentu potřebného pro stavbu krbů. Prodáváme krbové vložky a kamna na plyn, dřevo, dřevěné a uhelné brikety, na uhlí, bioalkohol do exteriéru i interiéru. V našem sortimentu nyní najdete více jak 2600 položek.



VELKOOBCHOD


Do velkoobchodní sítě dodáváme výhradně naše dovozové značky u kterých jsme přímý autorizovaný dovozce nebo výhradní dovozce do ČR. Mimo dovozu tohoto zboží zajišťujeme kompletní servis tohoto sortimentu. Servisujeme i zboží značek, které nebylo zakoupeno v naší síti. Všichni naši prodejci musí být nejprve proškoleni, proto najdete spolehlivost a profesionalitu u všech našich partnerů.

Zastupujeme tyto výrobce


Našimi partnery jsou převážně výrobci uváděného sortimentu. Zastupujeme tyto výrobce v ČR. Jsme primární dovozci, distributoři a obchodní partneři

O nás

HETVOOR - Jsme firma, která působí na trhu s topnou technikou (krby - kamna - komíny) od roku 2000.

Dovážíme - vyrábáme - prodáváme a stavíme krby a komíny na klíč. Jsme autorizovaný dovozce plynových krbů Dru, Global Fires, krbů a kamen na dřevo Dik Geurts, nerezových komínů Poujolat a autorizovaný přímý dovozce plynových krbů Ortal. Dále u nás zakoupíte značky Element4, Faber, Sparthem, HPC a další

Kontakt

Příhlášení k odběru novinek

OTEVÍRACÍ DOBA

Jsme showroom a školící středisko. Proto, abychom se Vám mohli individuálně věnovat
dohodněte si prosím konkrétní návštěvu telefonicky předem.
Rádi Vás, po telefonické rezervaci, přivítáme v uvedených dnech a hodinách...

Po - Pá 10:00 - 18:00






© Copyright 2018 Hetvoor Distribution, Richard Raab – webové stránky a jejich obsah včetně textů, fotografií, videí, grafiky a log podléhají ochraně dle zákona č. 121/2000 Sb., jako autoské dílo. Stahovat, ukládat, spravovat, odkazovat nebo dále šířit obsah těchto stránek, je bez souhlasu majitele zakázáno.



Copyright © 2018 - HETVOOR    |    VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA    |    Ochrana osobních údajů

Hire Us To Start Your Project We Will Give you Our Best Quality.