DRU Virtuo 80
  • do 14 dnů

DRU Virtuo 80/3

Elektrický krb DRU s holografickou technologií

Cena za krbovou vložku

od 113 900,- bez DPH

(od 137 819,- s DPH)

Rychlý dotaz

DRU VIRTUO 80/3

dodá vaší ložnici impuls romantiky, do Vašeho obýváku vnese pohodu a relax. Virtuo 80/3 neudělá díru do Vašeho rozpočtu a každou místnost snadno pozvedne na vyšší úroveň.


DRU VIRTUO

zcela nová koncepce realistických krbů bez fosilních paliv. Zlepšit oheň. Zní to nemožně, ale funguje to. S elektrickým krbem Virtuo dělá DRU s ohněm krok do budoucnosti. A přináší výhody pro uživatele i pro životní prostředí. Nový krb již nevyžaduje fosilní paliva, ale nabízí přesně to, co hledáte v ohni: živý plamen, zvuk praskajícího dřeva a úžasné teplo, podle aktuální potřeby a nálady zákazníka. Pouze DRU Virtuo dává pocit, že se díváte na skutečný krb. Bez ohledu na to, na které straně si zákazník DRU Virtuo užívá, díky dveřím s unikátní projekční technologií získává dojem pravého ohně. Jen těžko naleznete rozdíl tam, kde žádný není. Sada keramických polen v kombinaci s LED žhnoucím lůžkem hořáku dotváří atmosféru v interiéru, navíc s komfortním dálkovým ovládáním. Nová technologie umožňuje výběr obrazu, řízení tepla i několik variant akustických efektů.

DRU Virtuo není jen elektrický krb. Je to atmosféra a teplo ze zástrčky, které přináší trojrozměrné prožitky. S novou pokročilou 3D technologii představuje DRU sérii Virtuo. Krásně viditelný ze všech koutů vašeho pokoje. 


ATMOSFÉRA BEZ TRADIČNÍCH PALIV

Zlepšit oheň. Zní to nemožně, ale funguje to. S elektrickým krbem DRU Virtuo dělá oheň krok do budoucnosti. A to má své výhody. Pro vás a pro životní prostředí. Náš nový krb již nevyžaduje fosilní paliva, ale nabízí přesně to, co hledáte v ohni. Živý plamen, zvuk praskajícího dřeva a úžasné teplo, když vy zrovna chcete nebo potřebujete. Pouze DRU Virtuo vám dává pocit,

že se díváte na skutečný krb. Musíte to cítit, abyste uvěřili. Krásný návrat domů v chladném zimním dni, romantický večer pro dva nebo jen zábava pro celou rodinu. To je DRU Virtuo. Virtuo nelze srovnávat s žádným jiným krbem.


VIRTUO FLAME®, ENJOY IN 3D

Bez ohledu na to, na které straně si DRU Virtuo užíváte, díky dveřím s projekční technologií, kterou jsme vyvinuli, si užíváte ten pravý oheň. Zkuste najít rozdíl, pro nás žádný není. Nabízí široký výběr různých typů plamenů, zvolte plameny, které se vám líbí.


LED

Sada keramických polen v kombinaci s LED žhnoucím lůžkem dotváří atmosféru ve vašem pokoji. Dálkovým ovládáním můžete pohodlně volit krásné tvary ohně a plamenů, řídíte si teplo a vybíráte zvuk útulného praskajícího ohně řídíte si sami teplo a rozhodněte se i pro zvuk útulného praskajícího ohně, chcete-li. Nový krb není jen pro tuto generaci. Virtuo DRU bylo vyvinuto s ohledem na budoucnost a učinilo krok správným směrem.


UDRŽITELNOST JE CENTRÁLNÍ

Každý nový krb nebo kamna DRU vynikají udržitelností. Krby, které zaručují optimální funkčnost a dlouhou životnost. S DRU Virtuo jdeme ještě o krok dále.


BEZ TRADIČNÍCH PALIV

Tento tvořitel atmosféry je 100% elektrický, to znamená, že nepoužíváte tradiční palivo. A proto vytváříte mnohem méně Emisí CO2. Máte doma solární panely? Pak jste s DRU Virtuo zcela udržitelní!


Více informací po uvedení na trh v průběhu 09/2020

Rozměr skla
788 x 550 mm
Výkon
2 kW
Popis
Elektrický krb s holografickou 3D LED technologí
LED osvětlení
ano
Daň
21%
Váha
105 Kg
Záruka
2 roky s naší montáží 5 let
EAN
87847
Typ paliva
elektřina
El. přípojka
je nutná
CV Glass - antireflexní skla dvířek krbu
ano za příplatek
Doprava
zdarma po celé ČR

DRU Virtuo první reálné video

Dru

Jednoznačně nejlepší výrobce plynových a elektrických krbů a kamen na současném trhu

DRU byla založena v roce 1754, a proto je jednou z nejstarších společností v Nizozemsku. Společnost získala velkou slávu výrobou litinových hrnců a pánví. Později byla výroba přesunuta k výrobě topných těles a od objevu zemního plynu ve Slochterenu se DRU specializuje na vývoj a výrobu široké škály plynových topných zařízení. DRU nyní nabízí přední řadu krbů a kamen na plyn a dřevo. 

Název DRU (Diepenbrock & Reigers-Ulft) je zárukou nejvyšší kvality po staletí. DRU byla proto jednou z prvních nizozemských společností, která získala certifikát kvality ISO 9000. Kromě kvality byla v posledních desetiletích věnována velká pozornost konstrukčnímu, provoznímu a instalačnímu pohodlí. Z tohoto prostředí nabízíme jedinečnou řadu krbů a kamen.

Holandská firma DRU je jedním z největších výrobců plynových krbových vložek. Zabývá se kovovýrobou již 260 let, což je jistě skvělé doporučení, pokud hledáme tradičního výrobce s mnoha zkušenostmi. Plynové krbové vložky DRU jsou dodávány v nejmodernějším designu s důrazem na co největší prosklenou plochu vložek a s minimálním viditelným rámem. Ohniště může obsahovat věrohodnou imitaci dřevěných polen nebo drcený mramor. Firma DRU nabízí širokou produktovou řadu vložek na zemní plyn (G20, G25) nebo na propan (G31), přičemž u krbových vložek DRU se jedná vždy o uzavřené spalování, tj. napojení pomocí koncentrického (balančního) komínu.

Při výrobě plynových vložek využila firma DRU technologických znalostí a dlouholeté zkušenosti, takže vznikly výrobky špičkové kvality, které si již získaly dobré jméno na světových trzích a výjimečné postavení mezi obdobnými produkty. Mezi standardní prvky v obsluze patří dálkové ovládání. Ke krbovým vložkám nabízí DRU rovněž vhodné příslušenství.

Vice...

Rychlý dotaz