HPC LINEAR EZ

od 136 364,- bez DPH

(od 165 000,- s DPH)

Rychlý dotaz

Lineární hořáky HPC s elektronickým zapalováním a elektronickým řízením pomocí dálkového ovládání. V délkách od 60 cm do 170 cm

Informujte se u svého prodejce o cenách za jednotlivé délky.


Jedná se o systém top-of-the-line plynové hořáky s jednoduchým zapalováním s použitím stěnového spínač. Součástí plynového hořáku je moderní řídící jednotka s dálkovým ovladačem pro ovládání plamene a automatické opětovné zapálení v případě ztráty plamene. Jedná se o nejmodernější řídící systém HPC s řadou ovládacích prvků, jak pro modely On / Off, tak pro nově zavedené modely High / Low, jako je kontrola plamene prostřednictvím dálkového ovládání nebo inteligentní telefonní aplikace a mnoho dalších vylepšení.  

Na objednávku: dovoz z USA
Výkon
4,0-12,0 kW
Cena standardu zahrnuje
Žlabový nerezový hořák včetně ovládací jednotky
Daň
21%
Váha
15 Kg
Záruka
2 roky
EAN
500800
Typ paliva
zemní plyn G20 nebo propan G31
Celkový rozměr
600 x 180 mm

HPC FIRE

Špičkové nerezové venkovní hořáky a krby

Společnost Hearth Products Controls Company (HPC) se stala uznávaným lídrem v oblasti inovací v oblasti venkovních krbů. Naše výrobní řada, která byla představena v roce 2003, nyní obsahuje vlastní a plně vybavené, plně sestavené krby a vodní krby pro komerční a obytné prostory, které jsou vizuálně velkolepé. Naši prodejci a distributoři se mohou spoléhat na to, že poskytujeme špičkovou technologii, stejně jako nejširší dostupnou produktovou řadu.

Společnost Heart Products Controls Company (HPC) byla původně divizí společnosti Maddox Company (založená Danem Maddoxem) a byla založena dne 1. prosince 1975. Od té doby společnost TMC působí jako výrobce reprezentativních výrobků v jednom kroku & dvoustupňový distributor a jako výrobní divize. Divize HPC začala v roce 1989; Společnost HPC byla oddělena jako samostatná společnost v roce 2001. Založení společnosti bylo postaveno na bezpečnostním pilotním ventilu, milivoltovém ventilu a dálkově ovládaném systému hoření plynového krbu.

HPC také navrhuje vlastní krby a jejich řídicí systémy jakéhokoli tvaru nebo velikosti pro domácí či komerční prostory jako hotely či restaurace. vyrábíme tyto základní tvary: kruhové, čtvercové, obdélníkové, lineární, atypické. Od velikosti 30 cm až po 100 cm, nebo zakázkové do délky třeba 20 metrů. V současné době máme více jak 1 400 distributorů.


Vice...

Rychlý dotaz