HPC ROUND-Z RZ

od 28 099,- bez DPH

(od 34 000,- s DPH)

Rychlý dotaz

Hořák žlabový kulatý od průměru 47 cm pro exteriér s ručním zapalováním.


Samostatný krbový hořák pro Vaše stavby venkovních krbů. Hořák je s manuálním ovládáním a systém je napájený bateriemi. Lze volit i variantu s automatickým zapínáním a vypínáním včetně funkce opětovného automatického zapálení při ztrátě plamene. Hořáky jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli 304. Veškeré sváry jsou vyrobeny strojovým automatickým svařováním a tím zajišťuje bezproblémovou funkci a odolný výrobek.

Dovoz z USA, pouze na objednávku
Výkon
4,0-12,0 kW
Daň
21%
Váha
10 Kg
EAN
400128
Určení
k obezdění
Typ paliva
zemní plyn G20 nebo propan G31
Poznámka
některá volitelná příslušenství mohou být za příplatek
Doprava
zdarma po celé ČR

HPC FIRE

Špičkové nerezové venkovní hořáky a krby

Společnost Hearth Products Controls Company (HPC) se stala uznávaným lídrem v oblasti inovací v oblasti venkovních krbů. Naše výrobní řada, která byla představena v roce 2003, nyní obsahuje vlastní a plně vybavené, plně sestavené krby a vodní krby pro komerční a obytné prostory, které jsou vizuálně velkolepé. Naši prodejci a distributoři se mohou spoléhat na to, že poskytujeme špičkovou technologii, stejně jako nejširší dostupnou produktovou řadu.

Společnost Heart Products Controls Company (HPC) byla původně divizí společnosti Maddox Company (založená Danem Maddoxem) a byla založena dne 1. prosince 1975. Od té doby společnost TMC působí jako výrobce reprezentativních výrobků v jednom kroku & dvoustupňový distributor a jako výrobní divize. Divize HPC začala v roce 1989; Společnost HPC byla oddělena jako samostatná společnost v roce 2001. Založení společnosti bylo postaveno na bezpečnostním pilotním ventilu, milivoltovém ventilu a dálkově ovládaném systému hoření plynového krbu.

HPC také navrhuje vlastní krby a jejich řídicí systémy jakéhokoli tvaru nebo velikosti pro domácí či komerční prostory jako hotely či restaurace. vyrábíme tyto základní tvary: kruhové, čtvercové, obdélníkové, lineární, atypické. Od velikosti 30 cm až po 100 cm, nebo zakázkové do délky třeba 20 metrů. V současné době máme více jak 1 400 distributorů.


Vice...

Rychlý dotaz