HPC SQUARE 40x40 RZ

od 34 711,- bez DPH

(od 42 000,- s DPH)

Rychlý dotaz

Čtvercový hořák 40x40 cm


Žlabový čtvercový hořák HPC Square pro exteriér s ručním zapalováním na baterie. Ruční zapalování prostřednictvím knoflíkového ovládacího boxu. Manuální ovládání výšky plamene.    Samostatný krbový hořák pro Vaše stavby venkovních krbů, do kamenných stolů či okrasných zídek. Hořák je s manuálním ovládáním a systém je napájený bateriemi. Lze volit i variantu s automatickým zapínáním a vypínáním včetně funkce opětovného automatického zapálení při ztrátě plamene. Hořáky jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli 304. Veškeré sváry jsou vyrobeny strojovým automatickým svařováním a tím zajišťuje bezproblémovou funkci a odolný výrobek.  

 Dodáváme v rozměrech 40x40cm, 60x60 cm    

Dovoz z USA, pouze na objednávku
Výkon
4 kW
Cena standardu zahrnuje
nerezový plynový hořák
Daň
21%
Váha
10 Kg
Záruka
2 roky
EAN
544906

HPC FIRE

Špičkové nerezové venkovní hořáky a krby

Společnost Hearth Products Controls Company (HPC) se stala uznávaným lídrem v oblasti inovací v oblasti venkovních krbů. Naše výrobní řada, která byla představena v roce 2003, nyní obsahuje vlastní a plně vybavené, plně sestavené krby a vodní krby pro komerční a obytné prostory, které jsou vizuálně velkolepé. Naši prodejci a distributoři se mohou spoléhat na to, že poskytujeme špičkovou technologii, stejně jako nejširší dostupnou produktovou řadu.

Společnost Heart Products Controls Company (HPC) byla původně divizí společnosti Maddox Company (založená Danem Maddoxem) a byla založena dne 1. prosince 1975. Od té doby společnost TMC působí jako výrobce reprezentativních výrobků v jednom kroku & dvoustupňový distributor a jako výrobní divize. Divize HPC začala v roce 1989; Společnost HPC byla oddělena jako samostatná společnost v roce 2001. Založení společnosti bylo postaveno na bezpečnostním pilotním ventilu, milivoltovém ventilu a dálkově ovládaném systému hoření plynového krbu.

HPC také navrhuje vlastní krby a jejich řídicí systémy jakéhokoli tvaru nebo velikosti pro domácí či komerční prostory jako hotely či restaurace. vyrábíme tyto základní tvary: kruhové, čtvercové, obdélníkové, lineární, atypické. Od velikosti 30 cm až po 100 cm, nebo zakázkové do délky třeba 20 metrů. V současné době máme více jak 1 400 distributorů.


Vice...

Rychlý dotaz