Italkero Faló EVO

31 976,- bez DPH

(38 691,- s DPH)

Rychlý dotaz

Krásný venkovní zahradní nábytek, ohřívač, lampa kombinovaný v jednom designu.


Sálavý topný tok podél skleněné trubice. Leštěná nerezová ocel. Led osvětlovací, sada s volitelným dobíjecím novým LITHIUM článkem. Automatické a ruční modely. K dispozici je také speciální model Lightfire Energy Producing s efektem Seebeck: teplo generované plamenem se přeměňuje na elektřinu. 

Patenty chráněný design US PATENT Č. US D688,360 S  EVROPSKÝ PATENT 001732728-0001 - 0002  ČÍNSKÝ PATENT ZL201030702775.6   
Výkon
10,2 kW
Popis
Venkovní plynový ohřívač
Cena standardu zahrnuje
venkovní plynový hořák stříbrná barva
Daň
21%
Váha
28 Kg
Záruka
2 roky, s naší montáží 5 let
EAN
60022588
Doprava
zdarma

Italkero

prestižní italský výrobce plynových krbů a designových plynových kamen

ITALKERO je společnost se sídlem v italské Modeně, je výrobcem průmyslových topidel a domácích ohřívačů a krbů. Historie firmy sahá až do 70. let minulého století. Společnost Italkero se rychle rozrostla a za krátkou dobu se stala lídrem ve výrobě jednotlivých plynových ohřívačů, které se vyznačují flexibilitou instalace, hospodárností a kvalitou. Italkero je největší producent plynových krbů a hořáku v Itálii. Proto můžete očekávat kvalitu, servis a dobré obchodní zázemí. 

Hlavní krédo je – kvalita, bezpečnost, nízká spotřeba a úcta k životnímu prostředí spojená s moderním a inovativním designem. Italkero poskytuje tři ucelené soubory výrobků. Italkero Casa: široká nabídka plynových ohřívačů Italkero Industrial: vytápění pro všechny průmyslové odvětví Stil Novo: stylové moderní krby a luxusní venkovní nábytek Výhodou u většiny plynových krbových vložek Italkero je dvojitý plášť s možností rozvodu horkého vzduchu do dalších místností a typ modelů Q, kde je krbová vložka dodaná v zazdívacím rámu, do kterého vsadíte z čela jen Fermacell desku Firepanel A1 a krb je hotový. Zde je také možnost vložit do vzniklého prostoru efektní LED osvětlení.

Vice...

Rychlý dotaz