Italkero Focus 40

34 570,- bez DPH

(41 830,- s DPH)

Rychlý dotaz

Italkero Focus 40


Otevřené plynové hořáky pro použití v exteriéru. Možné vsadit do otevřeného krbu nebo do plynového stolu. Design takových krbů a stolů je neomezený. Možnost kombinovat několik hořáků.   Vychutnejte si čas venku a pohodlný interiér s krásou našich hořáků. Modelové řady: 37-50-77-130-180 cm. Včetně dálkového ovládání.
Výkon
3,3-8,3 kW
Cena standardu zahrnuje
plynový hořák, dálkové ovládání
Daň
21%
Váha
10 Kg
Záruka
2 roky, s naší montáží 5 let
EAN
711500

Italkero

prestižní italský výrobce plynových krbů a designových plynových kamen

ITALKERO je společnost se sídlem v italské Modeně, je výrobcem průmyslových topidel a domácích ohřívačů a krbů. Historie firmy sahá až do 70. let minulého století. Společnost Italkero se rychle rozrostla a za krátkou dobu se stala lídrem ve výrobě jednotlivých plynových ohřívačů, které se vyznačují flexibilitou instalace, hospodárností a kvalitou. Italkero je největší producent plynových krbů a hořáku v Itálii. Proto můžete očekávat kvalitu, servis a dobré obchodní zázemí. 

Hlavní krédo je – kvalita, bezpečnost, nízká spotřeba a úcta k životnímu prostředí spojená s moderním a inovativním designem. Italkero poskytuje tři ucelené soubory výrobků. Italkero Casa: široká nabídka plynových ohřívačů Italkero Industrial: vytápění pro všechny průmyslové odvětví Stil Novo: stylové moderní krby a luxusní venkovní nábytek Výhodou u většiny plynových krbových vložek Italkero je dvojitý plášť s možností rozvodu horkého vzduchu do dalších místností a typ modelů Q, kde je krbová vložka dodaná v zazdívacím rámu, do kterého vsadíte z čela jen Fermacell desku Firepanel A1 a krb je hotový. Zde je také možnost vložit do vzniklého prostoru efektní LED osvětlení.

Vice...

Rychlý dotaz