Italkero Spider

37 778,- bez DPH

(45 711,- s DPH)

Rychlý dotaz

Italkero Spider


Nemáte volné místo nebo Vás již nebaví neustálé uklízení klasických "hříbků", nebaví Vás nákladný provoz na ohřívání teras?

 Pak volte stropní nebo nástěnný ohřívač teras Italkero Spider.  Úspora energie a úspora prostoru, kdy dochází k ohřívání prostor ze stropu a díky rádiusu až 5 metrů z jednoho ohřívače, si může být jisti, že topíte hospodárně. Sálavý hořák a speciální kovové vlákno s vysokou účinností. Model dálkového ovládání ve třech stupních napájení. Vhodné pro LPG a zemní plyn.

Je neuvěřitelné, kolik získáte dalších volných komerčních míst na zahrádce při využití tohoto ohřívače.

Nezabírá místo
Neuklízíte
Nezapínáte pracně ručně / má dálkové ovládání /

Výkon
7,5 kW
Popis
Venkovní plynový ohřívač
Cena standardu zahrnuje
venkovní plynový hořák
Daň
21%
Váha
11 Kg
Záruka
2 roky, s naší montáží 5 let
EAN
4133
Typ paliva
zemní plyn nebo propan
Doprava
zdarma po celé ČR

Italkero

prestižní italský výrobce plynových krbů a designových plynových kamen

ITALKERO je společnost se sídlem v italské Modeně, je výrobcem průmyslových topidel a domácích ohřívačů a krbů. Historie firmy sahá až do 70. let minulého století. Společnost Italkero se rychle rozrostla a za krátkou dobu se stala lídrem ve výrobě jednotlivých plynových ohřívačů, které se vyznačují flexibilitou instalace, hospodárností a kvalitou. Italkero je největší producent plynových krbů a hořáku v Itálii. Proto můžete očekávat kvalitu, servis a dobré obchodní zázemí. 

Hlavní krédo je – kvalita, bezpečnost, nízká spotřeba a úcta k životnímu prostředí spojená s moderním a inovativním designem. Italkero poskytuje tři ucelené soubory výrobků. Italkero Casa: široká nabídka plynových ohřívačů Italkero Industrial: vytápění pro všechny průmyslové odvětví Stil Novo: stylové moderní krby a luxusní venkovní nábytek Výhodou u většiny plynových krbových vložek Italkero je dvojitý plášť s možností rozvodu horkého vzduchu do dalších místností a typ modelů Q, kde je krbová vložka dodaná v zazdívacím rámu, do kterého vsadíte z čela jen Fermacell desku Firepanel A1 a krb je hotový. Zde je také možnost vložit do vzniklého prostoru efektní LED osvětlení.

Vice...

Rychlý dotaz