Italkero Torcia 90

34 926,- bez DPH

(42 261,- s DPH)

Rychlý dotaz
Venkovní plynový ohřívač    - K dispozici ve dvou verzích:
  • TORCIA 90 INSERT
  • TORCIA 90 FREE STANDING

Zapněte, vypněte a nastavte plamen s dodaným dálkovým ovladačem. - Svítí - základní osvětlení LED - Jednoduché ovládání pomocí dvou tlačítek pro nastavení plamene. - LPG nebo zemní plyn. - Malé velikosti, lze postavit v malých prostorách. - Vyžaduje pouze připojení na plyn nebo LPG lahev. - Možnost volit barvy hořáku podle vzorníku RAL   Vyberte si modernost a výkon plamene      

Dvě varianty - vestavná pro umístění do stolu nebo volně stojící na stůl
Výkon
1,5-2,95 kW
Popis
Plynový designový ohřívač / zářič
Cena standardu zahrnuje
venkovní plynový hořák s dálkovým ovládáním
Daň
21%
Váha
8 Kg
Záruka
2 roky, s naší montáží 5 let
EAN
779874156
Poznámka
minimální počet kusů pro objednávku: 2
Doprava
zdarma

Italkero

prestižní italský výrobce plynových krbů a designových plynových kamen

ITALKERO je společnost se sídlem v italské Modeně, je výrobcem průmyslových topidel a domácích ohřívačů a krbů. Historie firmy sahá až do 70. let minulého století. Společnost Italkero se rychle rozrostla a za krátkou dobu se stala lídrem ve výrobě jednotlivých plynových ohřívačů, které se vyznačují flexibilitou instalace, hospodárností a kvalitou. Italkero je největší producent plynových krbů a hořáku v Itálii. Proto můžete očekávat kvalitu, servis a dobré obchodní zázemí. 

Hlavní krédo je – kvalita, bezpečnost, nízká spotřeba a úcta k životnímu prostředí spojená s moderním a inovativním designem. Italkero poskytuje tři ucelené soubory výrobků. Italkero Casa: široká nabídka plynových ohřívačů Italkero Industrial: vytápění pro všechny průmyslové odvětví Stil Novo: stylové moderní krby a luxusní venkovní nábytek Výhodou u většiny plynových krbových vložek Italkero je dvojitý plášť s možností rozvodu horkého vzduchu do dalších místností a typ modelů Q, kde je krbová vložka dodaná v zazdívacím rámu, do kterého vsadíte z čela jen Fermacell desku Firepanel A1 a krb je hotový. Zde je také možnost vložit do vzniklého prostoru efektní LED osvětlení.

Vice...

Rychlý dotaz