DomůSortimentKamna na dřevoDik Geurts Aste 5 Low EA/RS

Dik Geurts Aste 5 Low EA/RS

41 470,- bez DPH

(50 179,- s DPH)

Rychlý dotaz

Pozoruhodným rysem Aste 5 Low je jeho klasický vzhled díky krásně navrženým nohám a robustním litinovým dveřím. Komínový kanál (srdce) je jen 10 cm od zadní strany, což usnadňuje umístění těchto kamen na dřevo do stávajícího krbu. Kachlová kamna jsou k dispozici také se stínící deskou, aby mohla být umístěna blízko hořlavých materiálů.


PROČ VOLIT DIK GEURTS


Holandský výrobce Dik Geurts, kterého koupila společnost DRU v roce 2007, je nyní značkou, která představuje jedinečná moderní kamna na dřevo a brikety. Dru investovalo do modernizace a technologií pro výrobu nemalé prostředky, ale hlavně ideu, ideu vytvořit něco výjimečného. 


Po propojení značek Dru a Spartherm si můžete být jisti, že Dik Geurts patří mezi evropskou špičku. Dik Geurts se vyznačují klasickým a přitom neotřelým až nadčasovým designem.Kvalita několikastupňového spalování, samotné zpracování a špičkové použité materiály je to, co Dik Geurts odlišuje od ostatních výrobců. Ve spojitosti s nejmodernější výrobní linkou současnosti se Dik Geurts ocitlo na špičce mezi producenty v oboru. Krby a kamna Dik Geurts jsou zařazeny nejméně do energetické třídy A, většinou však do A+. Moderní design a variabilita umožní vyhovět všem požadavkům designérů. 

Krbové vložky a kamna jsou snadno použitelné, energeticky úsporné, s čistým spalováním a postavené tak, aby odolaly zkoušce času.


Hetvoor Distribution je přímý autorizovaný dovozce a distributor

Výkon
A / 4,0 - 7,0 kW
Průměr komínu
125/130 mm
Cena standardu zahrnuje
krbová kamna
Daň
21%
Váha
85 Kg
Záruka
2 roky
EAN
80460
Účinnost
82%
Typ paliva
dřevo
Max. délka polen
33 cm
Přívod ext. vzduchu
ano, 80 mm
Celkový rozměr
485/555/350
Materiál
ocel
Stěny interiéru vložky
Vermikulit natural

Dik Geurts

divize společnosti Dru pro krby a kamna na dřevo vystupující pod vlastní značkou

Kromě konstruktérů kamen na spalování dřeva se ve společnosti Dik Geurts obzvlášť zajímáme o skutečný oheň ze dřeva. Jsme rádi, že vám můžeme sdělit, jak se náš oheň vytváří, ovlivňuje a řídí. Řekneme vám, proč jsou naše krby a kamna snadno použitelná přesto mají optimální spalování

Ale my vám to rádi ukážeme. Jak ožívá oheň v krbu nebo kamnech Dik Geurts. Že máte úplnou kontrolu nad ohněm a plameny. Ukážeme vám, jak jednoduchost, zkušenosti a znalosti dokonale spolupracují v nejkrásnějším ohni. 

Každý „Dik Geurts“ zajišťuje vysokou účinnost a co nejčistší možné spalování. Všechny modely splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu a certifikace, patří k absolutní špičce v oblasti technologie spalování. Nemusíte být odborníkem na dřevo, abyste udělali krásný oheň.

Většina zařízení Dik Geurts se velmi snadno ovládá. Pouze s jednou pákou pro regulaci spalovacího vzduchu. Jedna poloha umožňuje průchod primárního vzduchu a způsobuje rychlé vznícení ohně. Druhá poloha kombinuje primární vzduch s druhým proudem vzduchu a zajišťuje optimální spalování.


Vice...

Rychlý dotaz