DomůSortimentKamna na dřevoDik Geurts Folke EA/RS

Dik Geurts Folke EA/RS

64 779,- bez DPH

(78 382,- s DPH)

Rychlý dotaz

Dik Geurts Folke EA - vzduch pro hoření z interiéru  - 64 779,-Kč bez DPH

Dik Geurts Folke RS - vzduch pro hoření z exteriéru - 72 644,-KčTato moderní volně stojící kamna na dřevo 
mají postranní okna z tepelně odrážejícího skla (infračervené), která zajišťují čistější skla při hoření. Oheň je nyní stále viditelný, bez zbytečného špinění. Hoření lehce regulujete posuvným ovládáním přívodu vzduchu. Folke mají krásný elegantní design.

Překrásný prostorný pohled na oheň, jednoduše úchvatné z každého rohu místnosti.PROČ VOLIT DIK GEURTS


Holandský výrobce Dik Geurts, kterého koupila společnost DRU v roce 2007, je nyní značkou, která představuje jedinečná moderní kamna na dřevo a brikety. Dru investovalo do modernizace a technologií pro výrobu nemalé prostředky, ale hlavně ideu, ideu vytvořit něco výjimečného. 


Po propojení značek Dru a Spartherm si můžete být jisti, že Dik Geurts patří mezi evropskou špičku. Dik Geurts se vyznačují klasickým a přitom neotřelým až nadčasovým designem.Kvalita několikastupňového spalování, samotné zpracování a špičkové použité materiály je to, co Dik Geurts odlišuje od ostatních výrobců. Ve spojitosti s nejmodernější výrobní linkou současnosti se Dik Geurts ocitlo na špičce mezi producenty v oboru. Krby a kamna Dik Geurts jsou zařazeny nejméně do energetické třídy A, většinou však do A+. Moderní design a variabilita umožní vyhovět všem požadavkům designérů. 

Krbové vložky a kamna jsou snadno použitelné, energeticky úsporné, s čistým spalováním a postavené tak, aby odolaly zkoušce času.


Hetvoor Distribution je přímý autorizovaný dovozce a distributor
Rozměr skla
320/396 mm
Výkon
4,0 - 8,0 kW
Typ komínu
klasický
Průměr komínu
150 mm
Popis
DG ocelová krbová kamna na dřevo s originálním nadčasovým designem
Cena standardu zahrnuje
krbová kamna
Daň
21%
Váha
120 Kg
Záruka
2 roky s naší montáží 5 let
EAN
300322
Typ otevírání
boční
Účinnost
84%
Určení
závěsná
Typ paliva
dřevo
Max. délka polen
25
Celkový rozměr
1000/410 mm
Materiál kamen
ocel
Stěny interiéru vložky
Vermiculit
Poznámka
některá volitelná příslušenství mohou být za příplatek
Doprava
zdarma po celé ČR

Dik Geurts

divize společnosti Dru pro krby a kamna na dřevo vystupující pod vlastní značkou

Kromě konstruktérů kamen na spalování dřeva se ve společnosti Dik Geurts obzvlášť zajímáme o skutečný oheň ze dřeva. Jsme rádi, že vám můžeme sdělit, jak se náš oheň vytváří, ovlivňuje a řídí. Řekneme vám, proč jsou naše krby a kamna snadno použitelná přesto mají optimální spalování

Ale my vám to rádi ukážeme. Jak ožívá oheň v krbu nebo kamnech Dik Geurts. Že máte úplnou kontrolu nad ohněm a plameny. Ukážeme vám, jak jednoduchost, zkušenosti a znalosti dokonale spolupracují v nejkrásnějším ohni. 

Každý „Dik Geurts“ zajišťuje vysokou účinnost a co nejčistší možné spalování. Všechny modely splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu a certifikace, patří k absolutní špičce v oblasti technologie spalování. Nemusíte být odborníkem na dřevo, abyste udělali krásný oheň.

Většina zařízení Dik Geurts se velmi snadno ovládá. Pouze s jednou pákou pro regulaci spalovacího vzduchu. Jedna poloha umožňuje průchod primárního vzduchu a způsobuje rychlé vznícení ohně. Druhá poloha kombinuje primární vzduch s druhým proudem vzduchu a zajišťuje optimální spalování.


Vice...

Rychlý dotaz