DomůSortimentKamna na dřevoDik Geurts Ivar 5 Store EA/RS

Dik Geurts Ivar 5 Store EA/RS

39 754,- bez DPH

(48 102,- s DPH)

Rychlý dotaz

Dik Geurts Ivar 5 Store EA - vzduch pro hoření z interiéru - 39 754,-Kč bez DPH

Dik Geurts Ivar 5 Store RS - vzduch pro hoření z exteriéru - 49 192,-Kč bez DPHModerní a atmosférická kamna Ivar jsou vyrobena z tmavého antracitu s elegantními litinovými dvířky. Ivar 5 Store s úložným prostorem lze umístit volně v obývacím pokoji. Pro snadné použití
Dik Geurts vybavil kamna vyjímatelnou „studenou“ rukojetí a hladkým táhlem pro regulaci hoření. Nad i za nimi je komínové připojení. K odpovídajícímu příplatkovému příslušenství patří podlahová deska a sada pro snadné připojení k vnějšímu vzduchu.

Elegantní kamna Store s úložným prostorem pro pohodlné skladování dřeva.PROČ VOLIT DIK GEURTS


Holandský výrobce Dik Geurts, kterého koupila společnost DRU v roce 2007, je nyní značkou, která představuje jedinečná moderní kamna na dřevo a brikety. Dru investovalo do modernizace a technologií pro výrobu nemalé prostředky, ale hlavně ideu, ideu vytvořit něco výjimečného. 


Po propojení značek Dru a Spartherm si můžete být jisti, že Dik Geurts patří mezi evropskou špičku. Dik Geurts se vyznačují klasickým a přitom neotřelým až nadčasovým designem.Kvalita několikastupňového spalování, samotné zpracování a špičkové použité materiály je to, co Dik Geurts odlišuje od ostatních výrobců. Ve spojitosti s nejmodernější výrobní linkou současnosti se Dik Geurts ocitlo na špičce mezi producenty v oboru. Krby a kamna Dik Geurts jsou zařazeny nejméně do energetické třídy A, většinou však do A+. Moderní design a variabilita umožní vyhovět všem požadavkům designérů. 

Krbové vložky a kamna jsou snadno použitelné, energeticky úsporné, s čistým spalováním a postavené tak, aby odolaly zkoušce času.


Hetvoor Distribution je přímý autorizovaný dovozce a distributor
Rozměr skla
330/310 mm
Výkon
4,0 - 7,0 kW
Typ komínu
klasický
Průměr komínu
150 mm
Popis
DG ocelová krbová kamna na dřevo s originálním nadčasovým designem
Cena standardu zahrnuje
krbová kamna
Daň
21%
Váha
105 Kg
Záruka
2 roky s naší montáží 5 let
EAN
300334
Typ otevírání
boční
Účinnost
82%
Určení
závěsná
Typ paliva
dřevo
Max. délka polen
33
Celkový rozměr
450/350/550 mm
Materiál kamen
ocel
Stěny interiéru vložky
Vermiculit
Poznámka
některá volitelná příslušenství mohou být za příplatek
Doprava
zdarma po celé ČR

Dik Geurts

divize společnosti Dru pro krby a kamna na dřevo vystupující pod vlastní značkou

Kromě konstruktérů kamen na spalování dřeva se ve společnosti Dik Geurts obzvlášť zajímáme o skutečný oheň ze dřeva. Jsme rádi, že vám můžeme sdělit, jak se náš oheň vytváří, ovlivňuje a řídí. Řekneme vám, proč jsou naše krby a kamna snadno použitelná přesto mají optimální spalování

Ale my vám to rádi ukážeme. Jak ožívá oheň v krbu nebo kamnech Dik Geurts. Že máte úplnou kontrolu nad ohněm a plameny. Ukážeme vám, jak jednoduchost, zkušenosti a znalosti dokonale spolupracují v nejkrásnějším ohni. 

Každý „Dik Geurts“ zajišťuje vysokou účinnost a co nejčistší možné spalování. Všechny modely splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu a certifikace, patří k absolutní špičce v oblasti technologie spalování. Nemusíte být odborníkem na dřevo, abyste udělali krásný oheň.

Většina zařízení Dik Geurts se velmi snadno ovládá. Pouze s jednou pákou pro regulaci spalovacího vzduchu. Jedna poloha umožňuje průchod primárního vzduchu a způsobuje rychlé vznícení ohně. Druhá poloha kombinuje primární vzduch s druhým proudem vzduchu a zajišťuje optimální spalování.


Vice...

Rychlý dotaz