DomůSortimentKamna na dřevoDik Geurts - Modivar 5 Store Front RS

Dik Geurts - Modivar 5 Store Front RS

64 900,- bez DPH

(78 529,- s DPH)

Rychlý dotaz

Dik Geurts - Modivar 5 Store Front RS


  • RS - pro pasivní domy - vzduch pro hoření přiváděný z exteriéru NOVINKA 2019

Krásná moderní kamna na dřevo
Modivar 5 Store Corner EA má praktickou dřevěnou přihrádku s otvorem vlevo pro ukládání dřeva. S jedním jedinečným vzduchovým jezdcem máte úplnou kontrolu a díky velkému sklu si užíváte skvělé plameny. PROČ VOLIT DIK GEURTS


Holandský výrobce Dik Geurts, kterého koupila společnost DRU v roce 2007, je nyní značkou, která představuje jedinečná moderní kamna na dřevo a brikety. Dru investovalo do modernizace a technologií pro výrobu nemalé prostředky, ale hlavně ideu,..ideu vytvořit něco výjimečného. Po propojení značek Dru a Spartherm si můžete být jisti, že Dik Geurts patří mezi evropskou špičku. Dik Geurts se vyznačují klasickým a přitom neotřelým nadčasovým designem. Kvalita několikastupňového spalování, samotné zpracování a špičkové použité materiály je to, co Dik Geurts odlišuje od ostatních výrobců. Ve spojitosti s nejmodernější výrobní linkou současnosti se Dik Geurts ocitlo na špičce mezi producenty v oboru. Krby a kamna Dik Geurts jsou zařazeny nejméně do energetické třídy A, většinou však do A+. Moderní design a variabilita umožní vyhovět všem požadavkům designérů.  Krbové vložky a kamna jsou snadno použitelné, energeticky úsporné, s čistým spalováním a postavené tak, aby odolaly zkoušce času.

Hetvoor Distribution je přímý autorizovaný dovozce a distributor
Rozměr skla
310/355 mm mm
Výkon
4,0 - 6,0 kW
Typ komínu
klasický
Průměr komínu
125 mm
Popis
ocelová krbová kamna na dřevo - modulární systém
Cena standardu zahrnuje
krbová kamna s rovným podstavcem
Daň
21%
Váha
90 Kg
Záruka
2 roky s naší montáží 5 let
EAN
856412
Typ otevírání
boční
Účinnost
82%
Určení
Volně stojící
Typ spalování
uzavřené
Typ paliva
dřevo
Max. délka polen
25 cm
Přívod ext. vzduchu
ne
Materiál kamen
ocel/sklo
Čelní barvy
tmavý antracit
Stěny interiéru kamen
Vermiculit
Doprava
zdarma po celé ČR

Dik Geurts

divize společnosti Dru pro krby a kamna na dřevo vystupující pod vlastní značkou

Kromě konstruktérů kamen na spalování dřeva se ve společnosti Dik Geurts obzvlášť zajímáme o skutečný oheň ze dřeva. Jsme rádi, že vám můžeme sdělit, jak se náš oheň vytváří, ovlivňuje a řídí. Řekneme vám, proč jsou naše krby a kamna snadno použitelná přesto mají optimální spalování

Ale my vám to rádi ukážeme. Jak ožívá oheň v krbu nebo kamnech Dik Geurts. Že máte úplnou kontrolu nad ohněm a plameny. Ukážeme vám, jak jednoduchost, zkušenosti a znalosti dokonale spolupracují v nejkrásnějším ohni. 

Každý „Dik Geurts“ zajišťuje vysokou účinnost a co nejčistší možné spalování. Všechny modely splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu a certifikace, patří k absolutní špičce v oblasti technologie spalování. Nemusíte být odborníkem na dřevo, abyste udělali krásný oheň.

Většina zařízení Dik Geurts se velmi snadno ovládá. Pouze s jednou pákou pro regulaci spalovacího vzduchu. Jedna poloha umožňuje průchod primárního vzduchu a způsobuje rychlé vznícení ohně. Druhá poloha kombinuje primární vzduch s druhým proudem vzduchu a zajišťuje optimální spalování.


Vice...

Rychlý dotaz