plynová kamna dru passo hetvoor
  • do 14 dnů

Dru Passo RCH

Luxusní plynová krbová kamna

Cena za kamna

106 795,- bez DPH

(129 222,- s DPH)

Rychlý dotaz

Dru Passo RCH

Plynová kamna Dru s obloukovým prosklením a dálkovým ovládáním. Již žádná stavba, dopřejte si krásná plynová kamna s obloukovým prosklením. 3D Dynamic Flame Burner přináší nádherný plamen. Žádné nošení dřeva a starosti. Kamna zapálíte pomocí dálkového ovládání s plynulou regulací výkonu a výšky plamene. Kamna jsou určena pro zemní plyn i pro propan. Špičková krbová kamna Passo vychází z modelové řady Spartherm a používají nejmodernější řídící jednotku Honeywell. Dodávaná ve třech barevných odstínech. Bílá, Nero nebo Titan. 

Kamna potřebují koncentrický komín.   
5 krásných barevných variant. Informujte se u prodejce na barvy: bílá, krémová, černá, tyrkysová a šedá   

Výkon
3,5 - 7,0 kW
Typ komínu
koncentrický
Průměr komínu
100/150 mm
Cena standardu zahrnuje
krbová kamna, keramická polena, dálkové ovládání, manuál EN
Daň
21%
Váha
110 Kg
Záruka
2 roky
EAN
45260
Účinnost
85%
Doprava
zdarma po celé ČR

Dru

Jednoznačně nejlepší výrobce plynových a elektrických krbů a kamen na současném trhu

DRU byla založena v roce 1754, a proto je jednou z nejstarších společností v Nizozemsku. Společnost získala velkou slávu výrobou litinových hrnců a pánví. Později byla výroba přesunuta k výrobě topných těles a od objevu zemního plynu ve Slochterenu se DRU specializuje na vývoj a výrobu široké škály plynových topných zařízení. DRU nyní nabízí přední řadu krbů a kamen na plyn a dřevo. 

Název DRU (Diepenbrock & Reigers-Ulft) je zárukou nejvyšší kvality po staletí. DRU byla proto jednou z prvních nizozemských společností, která získala certifikát kvality ISO 9000. Kromě kvality byla v posledních desetiletích věnována velká pozornost konstrukčnímu, provoznímu a instalačnímu pohodlí. Z tohoto prostředí nabízíme jedinečnou řadu krbů a kamen.

Holandská firma DRU je jedním z největších výrobců plynových krbových vložek. Zabývá se kovovýrobou již 260 let, což je jistě skvělé doporučení, pokud hledáme tradičního výrobce s mnoha zkušenostmi. Plynové krbové vložky DRU jsou dodávány v nejmodernějším designu s důrazem na co největší prosklenou plochu vložek a s minimálním viditelným rámem. Ohniště může obsahovat věrohodnou imitaci dřevěných polen nebo drcený mramor. Firma DRU nabízí širokou produktovou řadu vložek na zemní plyn (G20, G25) nebo na propan (G31), přičemž u krbových vložek DRU se jedná vždy o uzavřené spalování, tj. napojení pomocí koncentrického (balančního) komínu.

Při výrobě plynových vložek využila firma DRU technologických znalostí a dlouholeté zkušenosti, takže vznikly výrobky špičkové kvality, které si již získaly dobré jméno na světových trzích a výjimečné postavení mezi obdobnými produkty. Mezi standardní prvky v obsluze patří dálkové ovládání. Ke krbovým vložkám nabízí DRU rovněž vhodné příslušenství.

Vice...

Rychlý dotaz