Global Beau CF

55 650,- bez DPH

(67 337,- s DPH)

Rychlý dotaz

Global Beau CF RCE


Plynová kamna s rovným prosklením. Kvalitní litinová plynová krbová kamna s dálkovým ovládáním v barevném provedení Ivory nebo Černá. Není potřeba koncentrický komín, určeno pro klasický vyvložkovaný komín o průměru 80 mm.  

 
Rozměr skla
315/370,5 mm
Výkon
1,6-3,3 kW
Typ komínu
klasický vyvložkovaný
Průměr komínu
80 mm
Cena standardu zahrnuje
krbová kamna, keramická polena bílá, dálkové ovládání, interiér Ceraglass, manuál EN
Daň
21%
Váha
60 Kg
Záruka
2 roky
EAN
45463
Účinnost
76%
Doprava
zdarma po celé ČR

Global Fires

Druhá nejsilnější značka společnosti DRU pro kompaktní krby.

Krb Global Fire Fire je chytrou volbou v každém ohledu. Všestranný rozsah se hodí do každého interiéru. A díky mnoha možnostem se vždy můžete vyrovnat svému stylu. Kompaktní krby s malou instalací šetří prostor a jsou proto vhodné pro téměř všechny obytné prostory. Je možná i instalace do stávajícího komínu. Instalace je jednoduchá, ceny jsou atraktivní a kvalita je zaručena. Díky tomu jsou Global Fires přístupné všem. Vždy a všude. 

Mělký design tvoří základ každého krbu Global Fires. To znamená, že kompaktní krby zabírají málo místa. Ve skutečnosti s krbem Global Fires můžete také vytvořit prostor, který dokonce přinese atmosféru velmi malým obytným prostorům. 

Výběr krbu Global Fires vám také poskytne příznivou cenu. Krby jsou cenově dostupné a často se snadno instalují bez větších stavebních úprav. Jednoznačně kupujete kvalitu, protože Global Fires je dceřinou firmou DRU. 

Plameny můžete oživit stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači. Je to tak jednoduché. Vytápění na plyn je jednoduché, ale také čisté a bezpečné. Žádné stříkající jiskry, prach a kouř. A jediným stisknutím tlačítka můžete krb znovu vypnout. 

GLOBAL FIRES SE DĚLÍ DO DVOU SKUPIN, PODLE MOŽNOSTÍ ODKOUŘENÍ CF – plynová krbová vložka pro napojení do klasického vyvložkovaného komínu BF – plynová vložka pro napojení do koncentrického (dvouplášťového) komínu.

Vice...

Rychlý dotaz