DomůSortimentKomínové nástavceKomínová hlavice RVS FIRE
komínová hlavice Ventilatieparts
  • do 14 dnů

Komínová hlavice RVS FIRE

Otočná komínová TURBO hlavice

od 11 778,- bez DPH

(od 14 251,- s DPH)

Rychlý dotaz

Otočné hlavice TURBO vyrobené z nerezové oceli a dostupné ve 2 modelech a 2 průměrech. Dva modely BASIC a PRO. Jaký je rozdíl? Model BASIC je vyroben z mírně tenčího materiálu a vše ostatní je stejné! U tohoto typu je pohodlná montáž, jednoduše zasuňte do stávajícího komínu. Pro čištění a revize jednoduše vytáhněte nástavec ven.

Poznámka: u tohoto komínového krytu jsou ložiska na vnější straně. Tato otočná hlavice z nerezové oceli není vhodná pro krátké komíny / kamna, krby/, které vydávají hodně tepla. Minimální délka komínu musí být 5 metrů.

Trpíte ve vašem komíně špatným tahem? Pak je tato komínová hlavice tím správným řešením. Hlavice se vždy otáčí ve směru větru. Tímto způsobem nebudete obtěžováni větrem a hlavice vždy vykonává svou práci.

Specifikace komínové hlavice z nerezové oceli TurboMax:
- otočná hlavice průměr 15 nebo 20 cm
- materiál: nerezová ocel
- pro komíny


NEREZ

⌀  150 mm: 11 778,-Kč

⌀  200 mm: 12 401,-Kč


NEREZ / BARVA RAL ČERNÁ

⌀  150 mm: 13 647,-Kč

⌀  200 mm: 14 270,-Kč

Typ komínu
pro všechny typy komínů
Průměr komínu
150 a 200 mm
Popis
Nerezová otočná hlavice
Cena standardu zahrnuje
komínovou hlavici TURBO
Daň
21%
Záruka
24 měsíců
EAN
SSKF
Určení
pro komíny s větší délkou než 5 metrů
Materiál
nerezová ocel
Čelní barvy
Nerez, nerez RAL černá
Doprava
zdarma nad 10 tis.
Teplotní odolnost
Pro spotřebiče s malou výstupní teplotou °C

Ventilatieparts

Luxusní a jedinečné mřížky pro náročné

VENTILATIEPARTS HOLANDSKO

je společnost zaměřená na vlastní vývoj a výrobu kvalitních krbových mřížek. Díky kvalitním materiálům, preciznímu zpracování a díky logickému sortimentu, při jehož vývoji naslouchá krbařským mistrům, se řadí VENTILATIEPARTS mezi přední holandské dodavatele krbových mřížek ventilačních systémů. Stálobarevné i při vysokých teplotách, nekroutí se, nezreziví, špičkové dílenské zpracování, silný materiál, unikátní nezaměnitelný design. Vše je navrženo a vyrobeno v Holandsku.


Logický sortiment

Pouzdro na konvekční mřížky bylo vyvinuto speciálně pro odvětví stavby krbů. Všechny konvekční mřížky VP-OPEN a VP-FLAT mají křídlové pružinové svorky pro upevnění mřížky přímo v krytu. Snadná a rychlá instalace. Větrací mřížky VP-OPEN a VP-FLAT jsou k dispozici v různých velikostech a barvách. Dostupné barvy jsou: bílá, černá, antracitová a nerezová ocel / INOX. 

Síla materiálu 2 mm.


Sortiment

ventilační mřížky, konvekční mřížky, hliníkové ohebné hadice a příslušenství. Ale také komínové digestoře, fasádní mříže, doplňky. Podle typu perforace a designu mřížek jsou typy rozděleny do 4 kategorií, od základní až po luxusní DESIGN.


BASIC / PRO / MODERN / DESIGN

„Konečně mřížky, které jsou kvalitní”. „Dopřejte svým kvalitním krbům i kvalitní mřížky”.

Vice...

Rychlý dotaz