krbová mřížka ventilatieparts
  • do 14 dnů

Mřížka RVS

Přívodní mřížky fasádní

od 1 244,- bez DPH

(od 1 505,- s DPH)

Rychlý dotaz

Přívodní mřížka s jedinečným designem. Určeno pro napojení na flexibilní hadici.  Stálobarevné i při vysokých teplotách, nekroutí se, nezreziví, špičkové dílenské zpracování, 2 mm silný materiál, unikátní nezaměnitelný design. Vše je navrženo a vyrobeno v Holandsku.


NEREZ / BARVA

50 mm: 1 243,-Kč / 1 492,-Kč

80 mm: 1 305,-Kč / 1 555,-Kč

100 mm: 1 368,-Kč / 1 679,-Kč

125 mm:  1 492,-Kč / 1 804,-Kč

150 mm: 1 679,-Kč / 1 991,-Kč


Ceny bez DPH 21%.

Popis
Ventilační fasádní mřížka
Cena standardu zahrnuje
Mřížku
Daň
21%
Váha
2 Kg
Záruka
24 měsíců
EAN
GEVE
Určení
K volnému připojení na zazděnou hadici
Materiál
Ocel 2 mm nebo nerez kartáč
Čelní barvy
bílá, řerná, nerez kartáč
Doprava
zdarma nad 10 tis.

Ventilatieparts

Luxusní a jedinečné mřížky pro náročné

VENTILATIEPARTS HOLANDSKO

je společnost zaměřená na vlastní vývoj a výrobu kvalitních krbových mřížek. Díky kvalitním materiálům, preciznímu zpracování a díky logickému sortimentu, při jehož vývoji naslouchá krbařským mistrům, se řadí VENTILATIEPARTS mezi přední holandské dodavatele krbových mřížek ventilačních systémů. Stálobarevné i při vysokých teplotách, nekroutí se, nezreziví, špičkové dílenské zpracování, silný materiál, unikátní nezaměnitelný design. Vše je navrženo a vyrobeno v Holandsku.


Logický sortiment

Pouzdro na konvekční mřížky bylo vyvinuto speciálně pro odvětví stavby krbů. Všechny konvekční mřížky VP-OPEN a VP-FLAT mají křídlové pružinové svorky pro upevnění mřížky přímo v krytu. Snadná a rychlá instalace. Větrací mřížky VP-OPEN a VP-FLAT jsou k dispozici v různých velikostech a barvách. Dostupné barvy jsou: bílá, černá, antracitová a nerezová ocel / INOX. 

Síla materiálu 2 mm.


Sortiment

ventilační mřížky, konvekční mřížky, hliníkové ohebné hadice a příslušenství. Ale také komínové digestoře, fasádní mříže, doplňky. Podle typu perforace a designu mřížek jsou typy rozděleny do 4 kategorií, od základní až po luxusní DESIGN.


BASIC / PRO / MODERN / DESIGN

„Konečně mřížky, které jsou kvalitní”. „Dopřejte svým kvalitním krbům i kvalitní mřížky”.

Vice...

Rychlý dotaz