DomůSortimentKrbové mřížkyMřížky VP STEEL EXCLUSIVE
krbová mřížka ventilatieparts
  • do 14 dnů

Mřížky VP STEEL EXCLUSIVE

Masivní lamelová krbová mřížka

6 792,- bez DPH

(8 218,- s DPH)

Rychlý dotaz

Výdechová krbová mřížka lamelová, dvoudílná. Skládá se z rámečku se sponami a vyjímatelného lamelového roštu. Stálobarevné i při vysokých teplotách, nekroutí se, nezreziví, špičkové dílenské zpracování, 2 mm silný materiál, unikátní nezaměnitelný design. Vše je navrženo a vyrobeno v Holandsku.

Rozměr: 

250 x 200 mm bílá nebo černá - 6 792,-Kč

Ceny bez DPH 21%.

Popis
Designová krbová mřížka lamelová
Cena standardu zahrnuje
krbovou mřížku
Daň
21%
EAN
LUIKE
Určení
volná instalace bez nutnosti zazdívání
Materiál
Ocel síly 2 mm mimo nerez
Čelní barvy
bílá
Povrchová úprava
práškové lakování
Teplotní odolnost
180 °C

Ventilatieparts

Luxusní a jedinečné mřížky pro náročné

VENTILATIEPARTS HOLANDSKO

je společnost zaměřená na vlastní vývoj a výrobu kvalitních krbových mřížek. Díky kvalitním materiálům, preciznímu zpracování a díky logickému sortimentu, při jehož vývoji naslouchá krbařským mistrům, se řadí VENTILATIEPARTS mezi přední holandské dodavatele krbových mřížek ventilačních systémů. Stálobarevné i při vysokých teplotách, nekroutí se, nezreziví, špičkové dílenské zpracování, silný materiál, unikátní nezaměnitelný design. Vše je navrženo a vyrobeno v Holandsku.


Logický sortiment

Pouzdro na konvekční mřížky bylo vyvinuto speciálně pro odvětví stavby krbů. Všechny konvekční mřížky VP-OPEN a VP-FLAT mají křídlové pružinové svorky pro upevnění mřížky přímo v krytu. Snadná a rychlá instalace. Větrací mřížky VP-OPEN a VP-FLAT jsou k dispozici v různých velikostech a barvách. Dostupné barvy jsou: bílá, černá, antracitová a nerezová ocel / INOX. 

Síla materiálu 2 mm.


Sortiment

ventilační mřížky, konvekční mřížky, hliníkové ohebné hadice a příslušenství. Ale také komínové digestoře, fasádní mříže, doplňky. Podle typu perforace a designu mřížek jsou typy rozděleny do 4 kategorií, od základní až po luxusní DESIGN.


BASIC / PRO / MODERN / DESIGN

„Konečně mřížky, které jsou kvalitní”. „Dopřejte svým kvalitním krbům i kvalitní mřížky”.

Vice...

Rychlý dotaz