DomůSortimentKrby na bio ethanolPlanika FLA 3 XL Suite Logs

Planika FLA 3 XL Suite Logs

231 400,- bez DPH

(279 994,- s DPH)

Rychlý dotaz
KRBOVÝ HOŘÁK V OCELOVÉM PLÁŠTI 

VE VARIANTÁCH:
Rovná
Rohová
Třístranná

PŘÍPLATKOVÁ PŘÍSLUŠENSTVÍ - jedno boční sklo nebo dvě boční skla, sada pro distribuci horkého vzduchu 


BEZ OBSAHU ALKOHOLU ZÍSKEJTE SVOBODU USPOŘÁDÁNÍ

FLA 3 XL Suite jsou jedny z nejmodernějších krbů Planiky na trhu. Existuje několik funkcí, díky kterým vyniká. 
Jeho srdce, Fire Line Automatic 3, je nejpokročilejší bio krb na trhu. Díky patentované technologii BEV Technology ™, inteligentním funkcím a řešením pro dálkové ovládání může uživatel těžit z velmi efektivního a bezpečného ohně.
 
Pro zajištění maximálního komfortu používání jsme krb vybavili velkou externí palivovou nádrží. To, co dělá, je poskytnout výrazně delší dobu hoření ve srovnání s jinými standardními výrobky. Nyní si můžete užít až 25 hodin nepřetržitého ohně.

SUITE 
FLA 3 XL Suite Logs je prosklený krb, který poskytuje velmi stabilní a bezpečný plamen. Naši zákazníci si mohou vybrat ze tří různých možností zasklení, včetně jednoho, dvou nebo třístranného.
 
Oheň může být ještě krásnější s naší sadou příslušenství. Hořák uzavřeného spalovacího krbu byl vyvinut tak, aby umožňoval jeho integraci do systému velmi autenticky vypadajících dekorativních prvků, včetně keramických ekologických polen, černého vermikulitu a žhavých uhlíků.


ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA

Popis:

 • Bez kouře
 • Bez popela
 • Bez komínu
 • Bez zápalek
 • Technologie BEV (Technologie hořících par etanolu)
 • Eko - palivo
 • Možná výroba na míru
 • Regulace velikosti plamene - 6 stupňů
 • Kompatibilní se „Smart Home System“ za príplatek 
 • Externí teplotní čidlo za príplatek 
 • Použití v interiéru
 • Bezpečnostní senzory
 • Systém „Rychlého startu“
 • Sleep Timer (časované vypnutí)
 • Dálkové ovládání
 • Zabudovaný modul WiFi - ovládání prostřednictvím chytrého telefonu, nebo tabletu
 • Certifikované
 • Dětská pojistka
 • Pouzdro - galvanizovaná ocel
 • Tepelný štít - tvrzené sklo
 • Potřebný přívod el. energie
 • Diagnostika a nastavení zařízení přímo z centrály prostřednictvím propojení biokrbu s internetem


PLANIKA   


Planika je světovým lídrem designu nových trendů luxusního a inteligentního ohně. Více než 10 let společnost využívá skutečný oheň jako klíčový prvek pro vytvoření atmosféry tepla a vznešenosti. Planiku uznávají mnozí architekti a instituce ve více než 60 zemích světa. Prostřednictvím poboček v Evropě, SAE a USA společnost spolupracuje s nejlepšími designéry světa, například Serge Atallah a Christophe Pillet. Planika se objevuje na různých prestižních akcích, jako „Týden designu“ v Miláně, „Maison et Objet“ v Paříži, „ICFF“ v New Yorku nebo „Veletrh designu“ v Londýně.    


INTELIGENTNÍ OHEŇ   


Přemýšleli jste někdy, zda je možné spojit nejnovější technologii a pocit skutečného ohně? Popravdě, přesně toto se podařilo vyřešit díky průkopnickým trendům v oblasti krbů na bioalkohol. Planika poháněná pokrokovým vývojem, přichází na trh s "Inteligentním ohněm". Naše automatické biokrby lze ovládat jakýmkoli inteligentním zařízením, např. chytrým telefonem, nebo tabletem přes WIFI, nebo s přiloženým dálkovým ovladačem. Biokrby jsou rovněž kompatibilní s jakýmkoli typem domácího inteligentního systému. Biokrby Planika nepotřebují komín, pracují bez kouře a zápachu a jejich provoz je kontrolován mikroprocesory. Vhodné jsou proto i do míst, jako jsou byty, apartmány, hotely a různá neobvyklé místa, či příležitosti. Velkou výhodou jsou prakticky neomezené možnosti architektonického řešení. Na své si proto kromě klasiků určitě přijdou i inovátoři a průkopníci v oblasti designu.     


OHEŇ VYROBENÝ NA MÍRU   


Biokrbové vložky Planiky se dají přizpůsobit jakémukoliv vybranému projektu. K dispozici jsou různé délky vložek tak, aby byla splněna všechna specifická očekávání. Spojením několika dílů lze vytvořit nekonečnou linii skutečného ohně, jak se to již povedlo v několika prvotřídních hotelech a elegantních bytových projektech. Bez složitého připojení a požadavků na systém odvodu spalin nabízí naše biokrby nekonečné možnosti úprav, aby se vize stala skutečností. Stylové a exkluzivní biokrby Planika jsou perfektní pro komerční i bytové využití. Naše exteriérová kolekce nabízí možnost vzít okouzlující krásu ohně mimo apartmán. Ať už na velkolepé slavnosti v hotelu, nebo doma na zahradě, Planika přináší dotek luxusu a komfortu, který umocňuje atmosféru místa.     


BEZPEČNOST A KVALITA   


Inteligentní oheň, zkrocený patentovanou technologií, je nejbezpečnější možností jak doplnit prostředí skutečnými plameny, které jsou absolutně ovládány. Oceněná několika mezinárodními certifikáty, Planika splňuje nejvyšší bezpečnostní normy. Biokrb má několik senzorů, např. na CO2 a teplotu, které jsou napojeny na mikroprocesor a zaručují správný provoz zařízení. Kromě toho, díky patentované BEV technologii (Burning Ethanol Vapour technology - Technologie hořících par etanolu), kde není přímý kontakt mezi palivem a plamenem, hoří oheň bez kouře, zápachu a nezanechává popel.     


Vyberte si Planiku, průkopnické a luxusní řešení ohně, které zachytí atmosféru skutečných plamenů. Proměňte svůj unikátní nápad na skutečnost.    
Výkon
5.0 - 9.4 kW
Průměr komínu
bez komínu mm
Popis
technologie hořících par ethanolu, interval větrání min. 1x/hod.
Cena standardu zahrnuje
hořák, keramická polena, vybavení hořáku, nádrž
Příplatková příslušenství
dálkové ovládání, boční skla, sada pro distribuci vzduchu
Daň
21%
Váha
89 Kg
Záruka
2 roky
EAN
500396
Max. vytápěný prostor
min. 94 m3
Objem
zásobník 24 L L
Určení
k obezdění nebo do rámu
Typ spalování
bio
Typ paliva
bioethanol
Přívod ext. vzduchu
není nutný
Celkový rozměr
1400 x 452 x 853 mm
Materiál vložky
ocel
Průměrná spotřeba
0,8 L/hod.
Dálkové ovládání
za příplatek
Ovládání
ve standardu ruční
El. přípojka
nutná
Povrchová úprava
prášková černá
Doprava
zdarma po celé ČR

Planika


Vice...

Rychlý dotaz