DomůSortimentKrby na bio ethanolPlanika Prime Fire 700 mm

Planika Prime Fire 700 mm

48 100,- bez DPH

(58 201,- s DPH)

Rychlý dotaz
KRBOVÝ HOŘÁK SAMOSTATNÝ
MOŽNÁ VARIANTA V INSTALAČNÍM BOXU /příplatek /

BEZ OBSAHU ALKOHOLU ZÍSKEJTE SVOBODU USPOŘÁDÁNÍ

Prime Fire nepotřebuje pevné připojení, komín ani další větrání. To je možné díky aplikované patentované technologii BEV (Burning Ethanol Vapors technology). Nejen, že zaručuje maximální bezpečnost, ale také vám umožňuje užívat si přirozeného plamene bez kouře, zápachu nebo popela. Hlavní výhodou vložky PrimeFire je, že ji lze nainstalovat mnoha různými způsoby, v závislosti na vašich preferencích a designu projektu. 

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA


Bez kouře
Bez popela
Bez komínu
Bez zápalek
Technologie BEV (Technologie hořících par etanolu)
Eko - palivo
Regulace velikosti plamene - 2 stupně
Použití v interiéru
Bezpečnostní senzory
Certifikované
Dětská pojistka
Povrchová úprava horní plotny - práškovaná černá


PLANIKA   


Planika je světovým lídrem designu nových trendů luxusního a inteligentního ohně. Více než 10 let společnost využívá skutečný oheň jako klíčový prvek pro vytvoření atmosféry tepla a vznešenosti. Planiku uznávají mnozí architekti a instituce ve více než 60 zemích světa. Prostřednictvím poboček v Evropě, SAE a USA společnost spolupracuje s nejlepšími designéry světa, například Serge Atallah a Christophe Pillet. Planika se objevuje na různých prestižních akcích, jako „Týden designu“ v Miláně, „Maison et Objet“ v Paříži, „ICFF“ v New Yorku nebo „Veletrh designu“ v Londýně.    


INTELIGENTNÍ OHEŇ   


Přemýšleli jste někdy, zda je možné spojit nejnovější technologii a pocit skutečného ohně? Popravdě, přesně toto se podařilo vyřešit díky průkopnickým trendům v oblasti krbů na bioalkohol. Planika poháněná pokrokovým vývojem, přichází na trh s "Inteligentním ohněm". Naše automatické biokrby lze ovládat jakýmkoli inteligentním zařízením, např. chytrým telefonem, nebo tabletem přes WIFI, nebo s přiloženým dálkovým ovladačem. Biokrby jsou rovněž kompatibilní s jakýmkoli typem domácího inteligentního systému. Biokrby Planika nepotřebují komín, pracují bez kouře a zápachu a jejich provoz je kontrolován mikroprocesory. Vhodné jsou proto i do míst, jako jsou byty, apartmány, hotely a různá neobvyklé místa, či příležitosti. Velkou výhodou jsou prakticky neomezené možnosti architektonického řešení. Na své si proto kromě klasiků určitě přijdou i inovátoři a průkopníci v oblasti designu.     


OHEŇ VYROBENÝ NA MÍRU   


Biokrbové vložky Planiky se dají přizpůsobit jakémukoliv vybranému projektu. K dispozici jsou různé délky vložek tak, aby byla splněna všechna specifická očekávání. Spojením několika dílů lze vytvořit nekonečnou linii skutečného ohně, jak se to již povedlo v několika prvotřídních hotelech a elegantních bytových projektech. Bez složitého připojení a požadavků na systém odvodu spalin nabízí naše biokrby nekonečné možnosti úprav, aby se vize stala skutečností. Stylové a exkluzivní biokrby Planika jsou perfektní pro komerční i bytové využití. Naše exteriérová kolekce nabízí možnost vzít okouzlující krásu ohně mimo apartmán. Ať už na velkolepé slavnosti v hotelu, nebo doma na zahradě, Planika přináší dotek luxusu a komfortu, který umocňuje atmosféru místa.     


BEZPEČNOST A KVALITA   


Inteligentní oheň, zkrocený patentovanou technologií, je nejbezpečnější možností jak doplnit prostředí skutečnými plameny, které jsou absolutně ovládány. Oceněná několika mezinárodními certifikáty, Planika splňuje nejvyšší bezpečnostní normy. Biokrb má několik senzorů, např. na CO2 a teplotu, které jsou napojeny na mikroprocesor a zaručují správný provoz zařízení. Kromě toho, díky patentované BEV technologii (Burning Ethanol Vapour technology - Technologie hořících par etanolu), kde není přímý kontakt mezi palivem a plamenem, hoří oheň bez kouře, zápachu a nezanechává popel.     


Vyberte si Planiku, průkopnické a luxusní řešení ohně, které zachytí atmosféru skutečných plamenů. Proměňte svůj unikátní nápad na skutečnost.    
Výkon
1,9 - 3,1 kW
Průměr komínu
bez komínu mm
Popis
technologie hořících par ethanolu, interval větrání min. 1x/hod.
Cena standardu zahrnuje
hořák
Příplatková příslušenství
dálkové ovládání, skleněná ochranná lišta, zazdívací box
Daň
21%
Váha
12 Kg
Záruka
2 roky
EAN
500396
Max. vytápěný prostor
min. 31 m3
Určení
k obezdění nebo do rámu
Typ spalování
bio
Typ paliva
bioethanol
Přívod ext. vzduchu
není nutný
Celkový rozměr
700 x 245 x 145 mm
Materiál vložky
ocel
Průměrná spotřeba
0,55 - 1,0 L/hod.
Dálkové ovládání
za příplatek
Ovládání
ve standardu ruční
El. přípojka
nutná
Povrchová úprava
prášková černá
Doprava
zdarma po celé ČR

Planika


Vice...

Rychlý dotaz