DomůSortimentKrby na plynDru Cosmo 180 RCH
DRU Cosmo plynová krbová vložka
  • do 14 dnů

Dru Cosmo 180 RCH

Největší a současně nejvyšší plynová krbová vložka vyráběná ve standardu.

Cena za krbovou vložku

301 031,- bez DPH

(364 248,- s DPH)

Rychlý dotaz

Dru Cosmo 180 RCH

Plynová krbová vložka s rovným prosklením a dálkovým ovládáním. 

Typ Cosmo je největší vyráběná plynová krbová vložka s poměrem stran šířka / výška. Šířka skla 177,4 cm, výška skla 79,2 cm  poskytuje velký pohled do ohně. Cosmo 180 RCH je vložka s největším výkonem a nově je doplněna o systém Eco Wave, tedy o systém, který Vám poskytne vysoké plameny, ale malý výkon. 

 Nové otevírání dvířek - pantové, pro snadnou údržbu a servis.Rozměr skla
1774/792 mm
Výkon
6,0 - 16,3 kW
Typ komínu
koncentrický
Průměr komínu
130/200 mm
Popis
Plynová krbová vložka s dálkovým ovládáním
Cena standardu zahrnuje
krbovou vložku, keramická polena 2 sady, dálkové ovládání RCH Honeywell, interiér černý Vermikulit, Eco Wave systém, systémová plechová dvířka, el.kabel, regulátor tahu komínu, uhlíky do topeniště, manuál EN
Příplatková příslušenství
Wi-Fi modul, CV Glass
LED osvětlení
nelze
Daň
21%
Váha
350 Kg
Záruka
2 roky, s naší montáží 5 let v programu RHC
EAN
45881
Účinnost
81%
Přívod ext. vzduchu
není potřeba
WiFi modul
za příplatek
Eco Wave systém
ve standardu
El. přípojka
je nutná
Plyn. přípojka
plynový kulový ventil 1/2
Keramická polena
hnědá, centrální poleno a sada keramických polen
CV Glass - antireflexní skla dvířek krbu
za příplatek
Ceraglass - černé skleněné vnitřní panely
nelze
Doprava
za příplatek vzhledem k nadstandardních rozměrům balení
Power Vent - odtahový ventilátor spalin
lze za příplatek k vložce plus ventilátor

Dru

Jednoznačně nejlepší výrobce plynových a elektrických krbů a kamen na současném trhu

DRU byla založena v roce 1754, a proto je jednou z nejstarších společností v Nizozemsku. Společnost získala velkou slávu výrobou litinových hrnců a pánví. Později byla výroba přesunuta k výrobě topných těles a od objevu zemního plynu ve Slochterenu se DRU specializuje na vývoj a výrobu široké škály plynových topných zařízení. DRU nyní nabízí přední řadu krbů a kamen na plyn a dřevo. 

Název DRU (Diepenbrock & Reigers-Ulft) je zárukou nejvyšší kvality po staletí. DRU byla proto jednou z prvních nizozemských společností, která získala certifikát kvality ISO 9000. Kromě kvality byla v posledních desetiletích věnována velká pozornost konstrukčnímu, provoznímu a instalačnímu pohodlí. Z tohoto prostředí nabízíme jedinečnou řadu krbů a kamen.

Holandská firma DRU je jedním z největších výrobců plynových krbových vložek. Zabývá se kovovýrobou již 260 let, což je jistě skvělé doporučení, pokud hledáme tradičního výrobce s mnoha zkušenostmi. Plynové krbové vložky DRU jsou dodávány v nejmodernějším designu s důrazem na co největší prosklenou plochu vložek a s minimálním viditelným rámem. Ohniště může obsahovat věrohodnou imitaci dřevěných polen nebo drcený mramor. Firma DRU nabízí širokou produktovou řadu vložek na zemní plyn (G20, G25) nebo na propan (G31), přičemž u krbových vložek DRU se jedná vždy o uzavřené spalování, tj. napojení pomocí koncentrického (balančního) komínu.

Při výrobě plynových vložek využila firma DRU technologických znalostí a dlouholeté zkušenosti, takže vznikly výrobky špičkové kvality, které si již získaly dobré jméno na světových trzích a výjimečné postavení mezi obdobnými produkty. Mezi standardní prvky v obsluze patří dálkové ovládání. Ke krbovým vložkám nabízí DRU rovněž vhodné příslušenství.

Vice...

Rychlý dotaz