DomůSortimentKrby na plynDru Cosmo 180 Tunnel RCH

Dru Cosmo 180 Tunnel RCH


346 773,- bez DPH

(419 595,- s DPH)

Rychlý dotaz

Dru Cosmo 180 Tunnel RCH

Plynová krbová vložka s průhleovým prosklením a dálkovým ovládáním. Typ Cosmo je největší vyráběná plynová krbová vložka s poměrem stran šířka / výška. Šířka skla 177,4 cm, výška skla 79,2 cm  poskytuje velký pohled do ohně. Cosmo 180 Tunnel RCH je vložka s největším výkonem a nově je doplněna o systém Eco Wave, tedy o systém, který Vám poskytne vysoké plameny, ale malý výkon. 

 

Na objednávku: termín dodání až 8 týdnů. Nutno objednat speciální přepravu kvůli nadměrné váze a rozměru balení.


Vložka včetně keramických polen -  dvě sady /centrální poleno a sada polen/!

Rozměr skla
1774/792 mm
Výkon
5,7-16,3 kW
Typ komínu
koncentrický
Průměr komínu
130/200 mm
Cena standardu zahrnuje
Krbovou vložku, dálkové ovládání RCH Honeywell, interiér černý Vermikulit, Eco Wave systém, systémová plechová dvířka, el.kabel, regulátor tahu komínu, uhlíky do topeniště, manuál EN, součástí nejsou keramická polena.
Daň
21%
Váha
350 Kg
Záruka
2 roky, s naší montáží 5 let v programu RHC
EAN
45884
Účinnost
82%
Doprava
za příplatek

Dru

Jednoznačně nejlepší výrobce plynových a elektrických krbů a kamen na současném trhu

DRU byla založena v roce 1754, a proto je jednou z nejstarších společností v Nizozemsku. Společnost získala velkou slávu výrobou litinových hrnců a pánví. Později byla výroba přesunuta k výrobě topných těles a od objevu zemního plynu ve Slochterenu se DRU specializuje na vývoj a výrobu široké škály plynových topných zařízení. DRU nyní nabízí přední řadu krbů a kamen na plyn a dřevo. 

Název DRU (Diepenbrock & Reigers-Ulft) je zárukou nejvyšší kvality po staletí. DRU byla proto jednou z prvních nizozemských společností, která získala certifikát kvality ISO 9000. Kromě kvality byla v posledních desetiletích věnována velká pozornost konstrukčnímu, provoznímu a instalačnímu pohodlí. Z tohoto prostředí nabízíme jedinečnou řadu krbů a kamen.

Holandská firma DRU je jedním z největších výrobců plynových krbových vložek. Zabývá se kovovýrobou již 260 let, což je jistě skvělé doporučení, pokud hledáme tradičního výrobce s mnoha zkušenostmi. Plynové krbové vložky DRU jsou dodávány v nejmodernějším designu s důrazem na co největší prosklenou plochu vložek a s minimálním viditelným rámem. Ohniště může obsahovat věrohodnou imitaci dřevěných polen nebo drcený mramor. Firma DRU nabízí širokou produktovou řadu vložek na zemní plyn (G20, G25) nebo na propan (G31), přičemž u krbových vložek DRU se jedná vždy o uzavřené spalování, tj. napojení pomocí koncentrického (balančního) komínu.

Při výrobě plynových vložek využila firma DRU technologických znalostí a dlouholeté zkušenosti, takže vznikly výrobky špičkové kvality, které si již získaly dobré jméno na světových trzích a výjimečné postavení mezi obdobnými produkty. Mezi standardní prvky v obsluze patří dálkové ovládání. Ke krbovým vložkám nabízí DRU rovněž vhodné příslušenství.

Vice...

Rychlý dotaz