DomůSortimentKrby na plynDru Diablo Next RCE
dru diablo next plynový krb
  • do 14 dnů

Dru Diablo Next RCE

Krásná závěsná kamna na zemní plyn nebo propan. Včetně dálkového ovládání.

69 498,- bez DPH

(84 093,- s DPH)

Rychlý dotaz

Dru Diablo Next RCE

Plynová krbová vložka nástěnná s třístranným prosklením a dálkovým ovládáním bez nutnosti obezdívání. Malá třístranná plynová krbová vložka zapuštěná do designově jednoduchého rámu. Plnohodnotná krbová vložka Diablo Vám poskytne dostatečný výkon a nádherné plameny. I když jsou rozměry krbu menší, vizuální zážitek je překvapující. Nemusíte pracně plánovat žádnou stavbu. Montáž trvá pouze jeden den. 

Diablo Next je osazeno řídící jednotkou RCE Mertik s jednoduchým dálkovým ovladačem s možností regulace výkonu v 6 stupních, vestavěným a programovatelným termostatem. Tento typ ovládání nelze napojit na inteligentní řízení domu standardně přes ethernetové rozhraní, ale prostřednictvím spojovacího kabelu /viz příslušenství. 

Krb Diablo Next se skládá ze tří hlavních částí: ocelového držáku na zeď, závěsné třístranné krbové vložky a ocelového pláště v barvě antracit nebo Alu metalic. Naše cena již zahrnuje všechny tři části. 

Rozměr skla
490/400/196,1 mm
Výkon
1,9-4,1 kW
Typ komínu
koncentrický
Průměr komínu
100/150 mm
Cena standardu zahrnuje
krbovou vložku, černý rám, dálkové ovládání RCE Mertik, interiér černý Vermikulit, hnědá keramická polena, tužkové baterie, regulátor tahu komínu, uhlíky do topeniště, manuál EN
LED osvětlení
250
Daň
21%
Váha
33 Kg
Záruka
2 roky, s naší montáží 5 let v programu RHC
EAN
45730
Účinnost
81%
Doprava
zdarma po celé ČR

Popisek videa

Dru

Jednoznačně nejlepší výrobce plynových a elektrických krbů a kamen na současném trhu

DRU byla založena v roce 1754, a proto je jednou z nejstarších společností v Nizozemsku. Společnost získala velkou slávu výrobou litinových hrnců a pánví. Později byla výroba přesunuta k výrobě topných těles a od objevu zemního plynu ve Slochterenu se DRU specializuje na vývoj a výrobu široké škály plynových topných zařízení. DRU nyní nabízí přední řadu krbů a kamen na plyn a dřevo. 

Název DRU (Diepenbrock & Reigers-Ulft) je zárukou nejvyšší kvality po staletí. DRU byla proto jednou z prvních nizozemských společností, která získala certifikát kvality ISO 9000. Kromě kvality byla v posledních desetiletích věnována velká pozornost konstrukčnímu, provoznímu a instalačnímu pohodlí. Z tohoto prostředí nabízíme jedinečnou řadu krbů a kamen.

Holandská firma DRU je jedním z největších výrobců plynových krbových vložek. Zabývá se kovovýrobou již 260 let, což je jistě skvělé doporučení, pokud hledáme tradičního výrobce s mnoha zkušenostmi. Plynové krbové vložky DRU jsou dodávány v nejmodernějším designu s důrazem na co největší prosklenou plochu vložek a s minimálním viditelným rámem. Ohniště může obsahovat věrohodnou imitaci dřevěných polen nebo drcený mramor. Firma DRU nabízí širokou produktovou řadu vložek na zemní plyn (G20, G25) nebo na propan (G31), přičemž u krbových vložek DRU se jedná vždy o uzavřené spalování, tj. napojení pomocí koncentrického (balančního) komínu.

Při výrobě plynových vložek využila firma DRU technologických znalostí a dlouholeté zkušenosti, takže vznikly výrobky špičkové kvality, které si již získaly dobré jméno na světových trzích a výjimečné postavení mezi obdobnými produkty. Mezi standardní prvky v obsluze patří dálkové ovládání. Ke krbovým vložkám nabízí DRU rovněž vhodné příslušenství.

Vice...

Rychlý dotaz