DomůSortimentKrby na plynDru Excellence 50XT RCH
DRU excellence 50 plynový krb
  • do 14 dnů

Dru Excellence 50XT RCH

Vertikální plynová krbová vložka s úchvatným 3D hořákem.

Cena za krbovou vložku

133 419,- bez DPH

(161 437,- s DPH)

Rychlý dotaz

DRU Excellence 50 XT RCH

Plynová krbová vložka s dálkovým ovládáním a dvojitým hořákem.

Vertikální plynová krbová vložka Dru Excellence 50XT RCH s rovným prosklením a dálkovým ovládáním. Špičková technologie trojitého hořáku Vám umožní krb ovládat velmi plynule a ekonomicky. Hořáky fungují i odděleně a pomocí Wi-Fi modulu můžete naplno využít aplikace ve Vašem smartphonu s volbou mnoha variant tvarů a typů plamene a až s 20 stupni výkonu. Součástí je Eco Wave systémem - stále vysoké plameny, ale malý výkon. Zadní stěna krbu je dodávána s černým sklem Ceraglass a to ve standardu. 

Rozměr skla
496/980 mm
Výkon
2,8-7,9 kW
Typ komínu
koncentrický
Průměr komínu
100/150 mm
Popis
Plynová krbová vložka s dálkovým ovládáním
Cena standardu zahrnuje
krbovou vložku, hnědá keramická polena, dálkové ovládání RCH Honeywell, interiér Ceraglass, Eco Wave systém, systémová plechová dvířka, el. kabel, regulátor tahu komínu, uhlíky do topeniště, manuál EN.
Příplatková příslušenství
Wi-Fi modul, CV Glass
LED osvětlení
nelze
Daň
21%
Váha
120 kg Kg
Záruka
RHC - s naší montáží 5 let
EAN
45367
Typ otevírání
šroubovací
Účinnost
83%
Určení
k obezdění
Typ paliva
zemní plyn G20
Přívod ext. vzduchu
není potřeba
Materiál vložky
ocel
WiFi modul
za příplatek
Eco Wave systém
ve standardu
El. přípojka
nutná
Plyn. přípojka
plynový kulový ventil 1/2
Keramická polena
hnědá
Kamínky místo polen
nelze
CV Glass - antireflexní skla dvířek krbu
za příplatek
Ceraglass - černé skleněné vnitřní panely
ve standardu
Doprava
zdarma po celé ČR
Power Vent - odtahový ventilátor spalin
lze za příplatek k vložce plus ventilátor

Dru

Jednoznačně nejlepší výrobce plynových a elektrických krbů a kamen na současném trhu

DRU byla založena v roce 1754, a proto je jednou z nejstarších společností v Nizozemsku. Společnost získala velkou slávu výrobou litinových hrnců a pánví. Později byla výroba přesunuta k výrobě topných těles a od objevu zemního plynu ve Slochterenu se DRU specializuje na vývoj a výrobu široké škály plynových topných zařízení. DRU nyní nabízí přední řadu krbů a kamen na plyn a dřevo. 

Název DRU (Diepenbrock & Reigers-Ulft) je zárukou nejvyšší kvality po staletí. DRU byla proto jednou z prvních nizozemských společností, která získala certifikát kvality ISO 9000. Kromě kvality byla v posledních desetiletích věnována velká pozornost konstrukčnímu, provoznímu a instalačnímu pohodlí. Z tohoto prostředí nabízíme jedinečnou řadu krbů a kamen.

Holandská firma DRU je jedním z největších výrobců plynových krbových vložek. Zabývá se kovovýrobou již 260 let, což je jistě skvělé doporučení, pokud hledáme tradičního výrobce s mnoha zkušenostmi. Plynové krbové vložky DRU jsou dodávány v nejmodernějším designu s důrazem na co největší prosklenou plochu vložek a s minimálním viditelným rámem. Ohniště může obsahovat věrohodnou imitaci dřevěných polen nebo drcený mramor. Firma DRU nabízí širokou produktovou řadu vložek na zemní plyn (G20, G25) nebo na propan (G31), přičemž u krbových vložek DRU se jedná vždy o uzavřené spalování, tj. napojení pomocí koncentrického (balančního) komínu.

Při výrobě plynových vložek využila firma DRU technologických znalostí a dlouholeté zkušenosti, takže vznikly výrobky špičkové kvality, které si již získaly dobré jméno na světových trzích a výjimečné postavení mezi obdobnými produkty. Mezi standardní prvky v obsluze patří dálkové ovládání. Ke krbovým vložkám nabízí DRU rovněž vhodné příslušenství.

Vice...

Rychlý dotaz