DomůSortimentKrby na plynDru Lugo 70/2 L RCH
DRU Lugo 70 rohová plynová krbová vložka
  • do 14 dnů

Dru Lugo 70/2 L RCH

Kompaktní rohová plynová krbová vložka s krásnou vizualizací ohně a špičkovou řídící jednotkou.

Cena za krbovou vložku

91 377,- bez DPH

(110 566,- s DPH)

Rychlý dotaz

Dru Lugo 70/2 L RCH

Plynová krbová vložka s rohovým prosklením a dálkovým ovládáním. 

Dru Lugo 70/2 L  je plynová krbová vložka s čelním a levým prosklením s "vario" hořákem. Jedná se o hořák se stovkami drobných otvorů vrtaných do tvaru "Z". Tím získává krb na věrohodnosti hořícího dřeva. Tyto vložky můžete ovládat pomocí dálkového ovladače a s příplatkovým WiFi modulem lze ovládat i pomocí smartphonu nebo připojit na inteligentní řízení domu.   

Lugo je šetrná k životnímu prostředí s moderním designem, velkými prosklenými plochami bez zbytečných rámů a věrohodnými keramickými poleny. Systém Eco Wave dodávaný ve standardu poskytuje krásné plameny a pohodlné teplo.


Rozměr skla
661/440/286 mm
Výkon
3,5-6,9 kW
Typ komínu
koncentrický
Průměr komínu
100/150 mm
Popis
Plynová krbová vložka s dálkovým ovládáním
Cena standardu zahrnuje
krbovou vložku, dálkové ovládání RCH Honeywell, interiér černý Vermikulit, Eco Wave systém, el.kabel, tužkové baterie, regulátor tahu komínu, uhlíky do topeniště, manuál EN, keramická polena hnědá
Příplatková příslušenství
Wi-Fi modul, Ceraglass
LED osvětlení
nelze
Daň
21%
Váha
85 Kg
Záruka
2 roky, s naší montáží 5 let v programu RHC
EAN
45542
Účinnost
80%
Typ paliva
zemní plyn G20 nebo propan G31
Přívod ext. vzduchu
není potřeba
WiFi modul
za příplatek
Eco Wave systém
ve standardu
El. přípojka
je nutná
Plyn. přípojka
plynový kulový ventil 1/2
CV Glass - antireflexní skla dvířek krbu
nelze
Ceraglass - černé skleněné vnitřní panely
za příplatek
Doprava
zdarma po celé ČR
Power Vent - odtahový ventilátor spalin
lze za příplatek k vložce plus ventilátor

Dru

Jednoznačně nejlepší výrobce plynových a elektrických krbů a kamen na současném trhu

DRU byla založena v roce 1754, a proto je jednou z nejstarších společností v Nizozemsku. Společnost získala velkou slávu výrobou litinových hrnců a pánví. Později byla výroba přesunuta k výrobě topných těles a od objevu zemního plynu ve Slochterenu se DRU specializuje na vývoj a výrobu široké škály plynových topných zařízení. DRU nyní nabízí přední řadu krbů a kamen na plyn a dřevo. 

Název DRU (Diepenbrock & Reigers-Ulft) je zárukou nejvyšší kvality po staletí. DRU byla proto jednou z prvních nizozemských společností, která získala certifikát kvality ISO 9000. Kromě kvality byla v posledních desetiletích věnována velká pozornost konstrukčnímu, provoznímu a instalačnímu pohodlí. Z tohoto prostředí nabízíme jedinečnou řadu krbů a kamen.

Holandská firma DRU je jedním z největších výrobců plynových krbových vložek. Zabývá se kovovýrobou již 260 let, což je jistě skvělé doporučení, pokud hledáme tradičního výrobce s mnoha zkušenostmi. Plynové krbové vložky DRU jsou dodávány v nejmodernějším designu s důrazem na co největší prosklenou plochu vložek a s minimálním viditelným rámem. Ohniště může obsahovat věrohodnou imitaci dřevěných polen nebo drcený mramor. Firma DRU nabízí širokou produktovou řadu vložek na zemní plyn (G20, G25) nebo na propan (G31), přičemž u krbových vložek DRU se jedná vždy o uzavřené spalování, tj. napojení pomocí koncentrického (balančního) komínu.

Při výrobě plynových vložek využila firma DRU technologických znalostí a dlouholeté zkušenosti, takže vznikly výrobky špičkové kvality, které si již získaly dobré jméno na světových trzích a výjimečné postavení mezi obdobnými produkty. Mezi standardní prvky v obsluze patří dálkové ovládání. Ke krbovým vložkám nabízí DRU rovněž vhodné příslušenství.

Vice...

Rychlý dotaz