DomůSortimentKrby na plynDRU Maestro 75 Tall Tunnel RCH
DRU Maestro 75 Tall Tunnel RCH Eco Wave
  • NOVINKA
  • do 14 dnů

DRU Maestro 75 Tall Tunnel RCH

Jedna z nejlepších plynových krbových vložek s 3D hořákem na současném trhu. Novinka roku 2020 vertikální prosklení 750 x 1300 mm. Dodáváme i v rovné variantě prosklení.

Cena za krbovou vložku

171 083,- bez DPH

(207 010,- s DPH)

Rychlý dotaz

DRU Maestro 75 Tall Tunnel RCH  Dru řada Maestro je v současné době nejmodernější plynová krbová vložka s rovným prosklením, s nejrealističtějším plamenem a trojitým 3D hořákem. DRU představila nekompromisní oheň pro novou řadou MAESTRO, řada krbů šetrných k životnímu prostředí s moderním designem, velkými prosklenými plochami bez zbytečných rámů a ještě autentičtější keramická polena.

Díky Dynamickému 3D hořáku má nejautentičtější plamen, kterého bylo dosaženo zavedením druhého hořáku vsazeného do keramických polen. To vytváří hustý a sytý oheň, který jemně plyne kolem keramických polen. Polena mají nyní přirozenější barvy a textury, které poskytují ještě lepší zážitek z krbu. Inovativní plynové krby DRU Maestro jsou vybaveny patentovaným digitálním řídicím systémem Eco Wave, který je energeticky úsporný a zajišťuje vysoké plameny ale malý výkon. 

Rozměr skla
750 x 1300 mm
Výkon
1,7-9,2 kW
Typ komínu
koncentrický
Průměr komínu
130/200 mm
Cena standardu zahrnuje
Krbovou vložku, dálkové ovládání, Eco Wave systém, napájecí kabel, keramická polena, vermikulitové chipsy, kovovou žhnoucí vatu, revizní dvířka pro jednotku
Příplatková příslušenství
Antireflexní sklo CV Glass, Ceraglas černé vnitřní skleněné panely odrážející teplo a světlo plamenů
LED osvětlení
ano, za příplatek
Daň
21%
Váha
145 Kg
Záruka
2 roky s naší montáží 5 let
EAN
460052
Typ otevírání
výklopné
Účinnost
89%
Určení
k obezdění
Typ spalování
uzavřené
Typ paliva
zemní plyn G20 nebo propan G31
Přívod ext. vzduchu
není potřeba, přisávání komínem
Materiál vložky
ocel a sklo
Spotřeba min.
1,1 m3/hod.
Spotřeba max.
2,1 m3/hod.
Teplota spalin
257°C
Zabudovaný ventilátor
ne
WiFi modul
za příplatek WiFi modul
Dálkové ovládání
ano, ve standardu
Ovládání
dálkové
Eco Wave systém
ano
Odvětrání stavby
min. 400 cm2 čisté plochy
Řídící jednotka
Honeywell
El. přípojka
je nutná
Plyn. přípojka
je nutná, kulový ventil 1/2
Stěny interiéru vložky
Vermikulit tmavý antracit
Keramická polena
hnědá
Kamínky místo polen
nelze
CV Glass - antireflexní skla dvířek krbu
za příplatek
Povrchová úprava
barva černá
Možnost rámečku vložky
ne
Doprava
zdarma po celé ČR

Dru

Jednoznačně nejlepší výrobce plynových a elektrických krbů a kamen na současném trhu

DRU byla založena v roce 1754, a proto je jednou z nejstarších společností v Nizozemsku. Společnost získala velkou slávu výrobou litinových hrnců a pánví. Později byla výroba přesunuta k výrobě topných těles a od objevu zemního plynu ve Slochterenu se DRU specializuje na vývoj a výrobu široké škály plynových topných zařízení. DRU nyní nabízí přední řadu krbů a kamen na plyn a dřevo. 

Název DRU (Diepenbrock & Reigers-Ulft) je zárukou nejvyšší kvality po staletí. DRU byla proto jednou z prvních nizozemských společností, která získala certifikát kvality ISO 9000. Kromě kvality byla v posledních desetiletích věnována velká pozornost konstrukčnímu, provoznímu a instalačnímu pohodlí. Z tohoto prostředí nabízíme jedinečnou řadu krbů a kamen.

Holandská firma DRU je jedním z největších výrobců plynových krbových vložek. Zabývá se kovovýrobou již 260 let, což je jistě skvělé doporučení, pokud hledáme tradičního výrobce s mnoha zkušenostmi. Plynové krbové vložky DRU jsou dodávány v nejmodernějším designu s důrazem na co největší prosklenou plochu vložek a s minimálním viditelným rámem. Ohniště může obsahovat věrohodnou imitaci dřevěných polen nebo drcený mramor. Firma DRU nabízí širokou produktovou řadu vložek na zemní plyn (G20, G25) nebo na propan (G31), přičemž u krbových vložek DRU se jedná vždy o uzavřené spalování, tj. napojení pomocí koncentrického (balančního) komínu.

Při výrobě plynových vložek využila firma DRU technologických znalostí a dlouholeté zkušenosti, takže vznikly výrobky špičkové kvality, které si již získaly dobré jméno na světových trzích a výjimečné postavení mezi obdobnými produkty. Mezi standardní prvky v obsluze patří dálkové ovládání. Ke krbovým vložkám nabízí DRU rovněž vhodné příslušenství.

Vice...

Rychlý dotaz