DomůSortimentKrby na plynDru Maestro 75 XTU RCH

Dru Maestro 75 XTU RCH

139 139,- bez DPH

(168 358,- s DPH)

Rychlý dotaz

Dru Maestro 75 XTU RCH

Dru řada Maestro je v současné době nejmodernější plynová krbová vložka s třístranným prosklením tvaru " U ", s nejrealističtějším plamenem a trojitým 3D hořákem.

DRU představila nekompromisní oheň pro novou řadou MAESTRO, řada krbů šetrných k životnímu prostředí s moderním designem, velkými prosklenými plochami bez zbytečných rámů a ještě autentičtější keramická polena.  

Řada MAESTRO  byla oceněná na mezinárodním veletrhu jako „Plynový spotřebič roku 2016“. 

Díky Dynamickému 3D hořáku má nejautentičtější plamen, kterého bylo dosaženo zavedením druhého hořáku vsazeného do keramických polen. To vytváří hustý a sytý oheň, který jemně plyne kolem keramických polen. Polena mají nyní přirozenější barvy a textury, které poskytují ještě lepší zážitek z krbu. Inovativní plynové krby DRU Maestro jsou vybaveny patentovaným digitálním řídicím systémem Eco Wave, který je energeticky úsporný a zajišťuje vysoké plameny ale malý výkon. Systém lze pohodlně vypnou a zapnout. Ovladačem můžete snadno snížit výkon hořáku a udržet krásný vysoký plamen. Lze ovládat pomocí aplikace a využít mnoho dalších funkcí a možností tvarů a výšek plamene.

CV Glass / antireflexní sklo / Vám umožní nádherný pohled na plameny bez odrazů ve skle krbu. Speciální antireflexní vrstva na skle způsobuje vizuálně dojem, že krb nemá sklo. 

Standardní funkce dálkového ovladače: zapnout, vypnout, 15 výšek regulace výkonu, termostat přímo v dálkovém ovladači, programovatelný termostat i časově, hlásič chyb, čas, datum nebo ovládání osvětlených mřížek.
 
Rozměr skla
828/545/550 mm
Výkon
1,2 - 12,4 kW
Typ komínu
koncentrický
Průměr komínu
130/200 mm
Popis
frekvence vysílače 866 MHz
Cena standardu zahrnuje
Krbovou vložku, hnědá keramická polena, interiér černý Vermikulit, dálkové ovládání, tužkové baterie do ovladače, řídící jednotku Honeywell, restriktor, kabel 230V, návod
Příplatková příslušenství
Wi-Fi modul, CV Glass antireflexní sklo, Ceraglass černé vnitřní skleněné desky, spodní rámy
Daň
21%
Váha
150 Kg
Záruka
2 roky, s naší montáží 5 let
EAN
46989
Typ otevírání
boční
Určení
k obezdění
Typ paliva
zemní plyn G20
Materiál vložky
ocel
Spotřeba min.
242 L/hod.
Spotřeba max.
1191 L/hod.
Teplota spalin
320°C
WiFi modul
ano - modul za příplatek
Dálkové ovládání
ano RCH Honeywell
Eco Wave systém
ano
Odvětrání stavby
min. 400 cm2
Řídící jednotka
Honeywell RCH
El. přípojka
je nutná
Záložní zvroj el.
doporučujeme
Plyn. přípojka
kulový ventil 1/2"
Materiál
ocel
Stěny interiéru vložky
Vermikulit matný+ Ceraglass
Keramická polena
hnědá
Kamínky místo polen
nelze
CV Glass - antireflexní skla dvířek krbu
za příplatek
Poznámka
standardní spodní rám v ceně
Doprava
zdarma po celé ČR

Dru

Jednoznačně nejlepší výrobce plynových a elektrických krbů a kamen na současném trhu

DRU byla založena v roce 1754, a proto je jednou z nejstarších společností v Nizozemsku. Společnost získala velkou slávu výrobou litinových hrnců a pánví. Později byla výroba přesunuta k výrobě topných těles a od objevu zemního plynu ve Slochterenu se DRU specializuje na vývoj a výrobu široké škály plynových topných zařízení. DRU nyní nabízí přední řadu krbů a kamen na plyn a dřevo. 

Název DRU (Diepenbrock & Reigers-Ulft) je zárukou nejvyšší kvality po staletí. DRU byla proto jednou z prvních nizozemských společností, která získala certifikát kvality ISO 9000. Kromě kvality byla v posledních desetiletích věnována velká pozornost konstrukčnímu, provoznímu a instalačnímu pohodlí. Z tohoto prostředí nabízíme jedinečnou řadu krbů a kamen.

Holandská firma DRU je jedním z největších výrobců plynových krbových vložek. Zabývá se kovovýrobou již 260 let, což je jistě skvělé doporučení, pokud hledáme tradičního výrobce s mnoha zkušenostmi. Plynové krbové vložky DRU jsou dodávány v nejmodernějším designu s důrazem na co největší prosklenou plochu vložek a s minimálním viditelným rámem. Ohniště může obsahovat věrohodnou imitaci dřevěných polen nebo drcený mramor. Firma DRU nabízí širokou produktovou řadu vložek na zemní plyn (G20, G25) nebo na propan (G31), přičemž u krbových vložek DRU se jedná vždy o uzavřené spalování, tj. napojení pomocí koncentrického (balančního) komínu.

Při výrobě plynových vložek využila firma DRU technologických znalostí a dlouholeté zkušenosti, takže vznikly výrobky špičkové kvality, které si již získaly dobré jméno na světových trzích a výjimečné postavení mezi obdobnými produkty. Mezi standardní prvky v obsluze patří dálkové ovládání. Ke krbovým vložkám nabízí DRU rovněž vhodné příslušenství.

Vice...

Rychlý dotaz