DRU Paco plynová rohová krbová vložka
  • do 14 dnů

Dru Paco RCH

Rohový plynový krb s možností dokoupení ozdobných vnějších rámů.

Cena za krbovou vložku

91 773,- bez DPH

(111 045,- s DPH)

Rychlý dotaz

Dru Paco RCH

Plynová krbová vložka s rovnostranným rohovým prosklením, dvojitým hořákem a dálkovým ovládáním.    

Typ Paco je v nabídce holandského výrobce Dru jako jediný rovnostranný rohový krb. Nabízí prosklení na výšku se stejnou délkou skla. Tento typ můžete osadit do stavby krbu jako zapuštěný nebo jako předsazený před stavbu a objednat okrasné designové rámy kolem vložky / dekorativní rámy v barvě antracit nebo hliníková. Tento typ umístění krbové vložky nenabízí žádný jiný výrobce. Jedná se o velkou a silnou krbovou vložkou s regulací výkonu již od 2,6 kW, tedy od výkonu, který společně se systémem Eco Wave poskytne Vašemu interiéru příjemné teplo bez pocitu přetopení, ale stále oheň s vysokými plameny. Špičková technologie dvojitého hořáku Vám umožní krb ovládat velmi plynule a ekonomicky.

Rozměr skla
439/658/439 mm
Výkon
2,9-5,2 kW
Typ komínu
koncentrický
Průměr komínu
100/150 mm
Popis
Plynová krbová vložka s dálkovým ovládáním
Cena standardu zahrnuje
krbovou vložku, dálkové ovládání RCH Honeywell, interier Ceraglass, hnědá keramická polena, systémová plechová dvířka, tužkové baterie, regulátor tahu komínu, uhlíky do topeniště, manuál EN
Příplatková příslušenství
Ozdobné rámy
LED osvětlení
nelze
Daň
21%
Váha
70 Kg
Záruka
2 roky, s naší montáží 5 let v programu RHC
EAN
46289
Typ paliva
pouze zemní plyn G20
Přívod ext. vzduchu
není potřeba
WiFi modul
za příplatek
Eco Wave systém
ve standardu
El. přípojka
je nutná
Plyn. přípojka
plynový kulový ventil 1/2
Kamínky místo polen
nelze
CV Glass - antireflexní skla dvířek krbu
nelze
Ceraglass - černé skleněné vnitřní panely
ve standardu
Doprava
zdarma po celé ČR

Dru

Jednoznačně nejlepší výrobce plynových a elektrických krbů a kamen na současném trhu

DRU byla založena v roce 1754, a proto je jednou z nejstarších společností v Nizozemsku. Společnost získala velkou slávu výrobou litinových hrnců a pánví. Později byla výroba přesunuta k výrobě topných těles a od objevu zemního plynu ve Slochterenu se DRU specializuje na vývoj a výrobu široké škály plynových topných zařízení. DRU nyní nabízí přední řadu krbů a kamen na plyn a dřevo. 

Název DRU (Diepenbrock & Reigers-Ulft) je zárukou nejvyšší kvality po staletí. DRU byla proto jednou z prvních nizozemských společností, která získala certifikát kvality ISO 9000. Kromě kvality byla v posledních desetiletích věnována velká pozornost konstrukčnímu, provoznímu a instalačnímu pohodlí. Z tohoto prostředí nabízíme jedinečnou řadu krbů a kamen.

Holandská firma DRU je jedním z největších výrobců plynových krbových vložek. Zabývá se kovovýrobou již 260 let, což je jistě skvělé doporučení, pokud hledáme tradičního výrobce s mnoha zkušenostmi. Plynové krbové vložky DRU jsou dodávány v nejmodernějším designu s důrazem na co největší prosklenou plochu vložek a s minimálním viditelným rámem. Ohniště může obsahovat věrohodnou imitaci dřevěných polen nebo drcený mramor. Firma DRU nabízí širokou produktovou řadu vložek na zemní plyn (G20, G25) nebo na propan (G31), přičemž u krbových vložek DRU se jedná vždy o uzavřené spalování, tj. napojení pomocí koncentrického (balančního) komínu.

Při výrobě plynových vložek využila firma DRU technologických znalostí a dlouholeté zkušenosti, takže vznikly výrobky špičkové kvality, které si již získaly dobré jméno na světových trzích a výjimečné postavení mezi obdobnými produkty. Mezi standardní prvky v obsluze patří dálkové ovládání. Ke krbovým vložkám nabízí DRU rovněž vhodné příslušenství.

Vice...

Rychlý dotaz