DomůSortimentKrby na plynElement4 Club 140 C

Element4 Club 140 C

173 903,- bez DPH

(210 423,- s DPH)

Rychlý dotaz

CLUB 140 C /Ledburner ©/  

Club 140 C je široká plynová krbová vložka s rohovým prosklením, unikátním lineárním LEDburner© hořákem, který vytváří vysoké a široké plameny. Plynová krbová vložka s dálkovým ovládáním a LED podsvícením hořáku v 6 odstínech. Prosklení může být čelní a levé "L" nebo čelní a pravé "R".

Tímto způsobem můžete krb plně přizpůsobit atmosféře, kterou potřebujete v daném okamžiku. Kromě toho krb dodává přesně to správné množství tepla, protože teplota a LED osvětlení jsou optimálně nastavitelné. Užijte si nejkrásnější design ohně při nízkých plamenech! Zvolte si vlastní barvu podsvětlení plynového hořáku.   

Pokud hledáte stylový plynový krb pro Váš trendový interiér, tak zvolte krb Element4 ze série CLUB. 
Tento krb s novou technologií LEDburner © poskytuje intenzivní zážitek díky LED podsvětlení a realistickému ohni. Je to krb pro milovníky designu. Plynové krby řady Club jsou vybaveny stylovým LED podsvícením hořáku a jsou v každé místnosti atraktivní. Nový hořák "Ledburner ©" nabízí jedinečnou kombinaci LED podsvícení ohně se 6 různými barvami. 
Rozměr skla
1383 x 420 x 234 mm
Výkon
5,4-19,0 kW
Typ komínu
koncentrický
Průměr komínu
130/200 mm
Popis
Plynová krbová vložka s dálkovým ovládáním
Cena standardu zahrnuje
krbovou vložku, dálkové ovládání, skleněné čiré kamínky
Daň
21%
Váha
105 Kg
Záruka
2 roky, s naší montáží 5 let
EAN
460200
Účinnost
89%
Doprava
zdarma

Element4

Exkluzivní výrobce moderních plynových a elektrických krbů.

Element4 jsou navrženy a vyrobeny kompletně v Holandsku. To se odráží v kvalitní povrchové úpravě, stylovém designu a praktickém využití krbu. Krby jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi podle potřeby a dokonale se hodí do elegantního a moderního interiéru. Element4 vyrábí plynové krby výhradně pro koncentrické komíny. Od rovného prosklení, rohového, třístranného až po průhledové. Element4 vyniká jednoduchou a bezpečnou obsluhou díky řídícím jednotkám Mertik a nebývale velkým prosklením.

U rovných krbů se můžete těšit na délku až 240 cm včetně varianty průhledové pro typ MODORE 240. U průhledových na krásné rozměry š. 70 × v. 160 cm u typu SKY T. U Element4 najdete to, co ostatní výrobci nenabízí a to je vysoké prosklení např. typ MODORE 100H disponuje výškou skla 75 cm a šířkou 95 cm, je to tedy u šířky 1 metr o 20 cm vyšší sklo, než konkurence. Instalační hloubka krbů Element4 začíná na 25 cm, což jistě oceníte v místech, kde se šetří každý milimetr. 

Element4 založili v roce 2006 Benno de Groot a Jan Kempers se záměrem stát se jedním z nejprogresivnějších výrobců plynových krbů na světě. Dnes Element4 navrhuje a vyrábí širokou škálu vysoce kvalitních plynových krbů, které jsou stylové a snadno použitelné a zlepšují interiér každého domova. Element4 usiluje o dokonalost na všech frontách. Sleduje nejnovější vývoj, klade důraz na snadné používání a exceluje v designu svých produktů. Element4 je mnohem víc než zdroj tepla – je to návrhářský kus, který má charakter a vylepšuje jakýkoliv interiér. 

Element4 se prodává prostřednictvím cenné prodejní sítě. Kromě toho získal silné postavení na globálním trhu. Element4 se prodává ve více než dvaceti zemích s prodejci první třídy, tedy hlavními dovozci. Všichni tito dealeři jsou vybíráni s velkou péčí a slouží jako garance pro odborné poradenství a optimální servis. Jsme hrdí, že právě Hetvoor může zastupovat Element4 v ČR a SR. 

Vice...

Rychlý dotaz