DomůSortimentKrby na plynElement4 Summum 190 F plynový krb rovný
Element4 Summum 190
  • do 14 dnů

Element4 Summum 190 F plynový krb rovný

Nejširší krbová vložka s LED podsvícením a 4 hořáky

Cena za krbovou vložku

229 183,- bez DPH

(277 312,- s DPH)

Rychlý dotaz

ELEMENT4 SUMMUM 190 F / NEW REAL FLAME BURNER  /  LED podsvíceníBěhem veletrhu Hearth a Home 2019 / Velká Británie / byl Summum od společnosti Element4 vyhlášen produktem roku a plynovým spotřebičem roku 2019


Absolutní novinka od Element4 - typ Summum 190 - varianty rovné prosklení, rohové a třístranné

Pro zákazníka, který má prostor, je Summum 190 jasnou volbou. Tento krásný plynový krb je široký 1,90 metrů, nabízí rozsáhlý výhled na plameny a je také velmi snadno ovladatelný! Se svým „4 násobným hořákem“ má Summum 190 bezkonkurenční zobrazení plamene. Při pohledu vypadá, že opravdu spaluje pravé dřevo. Speciální LED osvětlení vytváří ještě realističtější obraz. Díky nastavitelnému hořáku si můžete vybrat mezi čtyřmi různými nastaveními plamene, takže oheň bude ideální pro každou příležitost. Tento nadějný nováček je k dispozici jako rovný, rohový nebo třístranný krb. Jedná se tedy o všestranný krb, který je vhodný pro mnoho interiérů a aplikací! S Real Flame Burner máte jistotu extrémně realistického ohnivého obrazu. Speciální LED lůžko hořáku poskytuje realistický efekt. V kombinaci s poleny věrnými přírodě vytváří krásný oheň.

https://www.youtube.com/watch?v=O3uKDC27bR8

Rozměr skla
1901 x 450 mm
Výkon
2,2-18,2 kW
Typ komínu
koncentrický
Průměr komínu
130/200 mm
Popis
Plynová krbová vložka s dálkovým ovládáním a LED osvětlením hořáku
Cena standardu zahrnuje
krbovou vložku, dálkové ovládání, keramická polena
Daň
21%
Váha
140 Kg
Záruka
2 roky s naší montáží 5 let
EAN
742508
Doprava
zdarma po celé ČR

Element4

Exkluzivní výrobce moderních plynových a elektrických krbů.

Element4 jsou navrženy a vyrobeny kompletně v Holandsku. To se odráží v kvalitní povrchové úpravě, stylovém designu a praktickém využití krbu. Krby jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi podle potřeby a dokonale se hodí do elegantního a moderního interiéru. Element4 vyrábí plynové krby výhradně pro koncentrické komíny. Od rovného prosklení, rohového, třístranného až po průhledové. Element4 vyniká jednoduchou a bezpečnou obsluhou díky řídícím jednotkám Mertik a nebývale velkým prosklením.

U rovných krbů se můžete těšit na délku až 240 cm včetně varianty průhledové pro typ MODORE 240. U průhledových na krásné rozměry š. 70 × v. 160 cm u typu SKY T. U Element4 najdete to, co ostatní výrobci nenabízí a to je vysoké prosklení např. typ MODORE 100H disponuje výškou skla 75 cm a šířkou 95 cm, je to tedy u šířky 1 metr o 20 cm vyšší sklo, než konkurence. Instalační hloubka krbů Element4 začíná na 25 cm, což jistě oceníte v místech, kde se šetří každý milimetr. 

Element4 založili v roce 2006 Benno de Groot a Jan Kempers se záměrem stát se jedním z nejprogresivnějších výrobců plynových krbů na světě. Dnes Element4 navrhuje a vyrábí širokou škálu vysoce kvalitních plynových krbů, které jsou stylové a snadno použitelné a zlepšují interiér každého domova. Element4 usiluje o dokonalost na všech frontách. Sleduje nejnovější vývoj, klade důraz na snadné používání a exceluje v designu svých produktů. Element4 je mnohem víc než zdroj tepla – je to návrhářský kus, který má charakter a vylepšuje jakýkoliv interiér. 

Element4 se prodává prostřednictvím cenné prodejní sítě. Kromě toho získal silné postavení na globálním trhu. Element4 se prodává ve více než dvaceti zemích s prodejci první třídy, tedy hlavními dovozci. Všichni tito dealeři jsou vybíráni s velkou péčí a slouží jako garance pro odborné poradenství a optimální servis. Jsme hrdí, že právě Hetvoor může zastupovat Element4 v ČR a SR. 

Vice...

Rychlý dotaz