DomůSortimentKrby na plynElement4 Tenore 240 H

Element4 Tenore 240 H

253 406,- bez DPH

(306 621,- s DPH)

Rychlý dotaz

TENORE 240 H /Multi Burner/ nejširší sériově vyráběný plynový krb na českém trhu s vysokým sklem


Plynová krbová vložka s průhledovým prosklením, jedinečným / Multi / hořákem a dálkovým ovládáním. Tenore 240 H je nejširší seriově vyráběný plynový krb se zvýšeným sklem a nádhernou kresbou plamenů. Díky Multi hořáku vytváří vysoké a široké plameny a dodává prostoru nový rozměr.

Krby Element4 vynikají nebývale velkým prosklením, jednoduchým ovládáním a špičkovým moderním designem. Jsou vybaveny řídící jednotkou Mertik, kompletně navrženy a vyrobeny v Holandsku a dokonale se hodí do elegantního a moderního interiéru.


Rozměr skla
2381 x 574 mm
Výkon
3,5-17,6 kW
Typ komínu
koncentrický
Průměr komínu
130/200 mm
Popis
Plynová krbová vložka s dálkovým ovládáním
Cena standardu zahrnuje
krbovou vložku, dálkové ovládání, keramická polena nebo kamínky
Příplatková příslušenství
ProControl, Black glass-černé skleněné panely
Daň
21%
Váha
225 Kg
Záruka
2 roky, s naší montáží 5 let
EAN
501160
Účinnost
89%
Určení
k obezdění
Typ spalování
uzavřené
Typ paliva
zemní plyn nebo propan
Materiál vložky
ocel / sklo
WiFi modul
za příplatek
Dálkové ovládání
ano
Odvětrání stavby
min. 400 cm2
Řídící jednotka
Mertik
El. přípojka
není potřeba
Plyn. přípojka
3/8"
Stěny interiéru vložky
matný antracit+ černé skleněné panely+
Keramická polena
hnědá+ bílá+
Kamínky místo polen
nelze
CV Glass - antireflexní skla dvířek krbu
nelze
Poznámka
Cena zahrnuje keramická polena nebo kamínky dle Vašeho výběru
Doprava
zdarma

Element4

Exkluzivní výrobce moderních plynových a elektrických krbů.

Element4 jsou navrženy a vyrobeny kompletně v Holandsku. To se odráží v kvalitní povrchové úpravě, stylovém designu a praktickém využití krbu. Krby jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi podle potřeby a dokonale se hodí do elegantního a moderního interiéru. Element4 vyrábí plynové krby výhradně pro koncentrické komíny. Od rovného prosklení, rohového, třístranného až po průhledové. Element4 vyniká jednoduchou a bezpečnou obsluhou díky řídícím jednotkám Mertik a nebývale velkým prosklením.

U rovných krbů se můžete těšit na délku až 240 cm včetně varianty průhledové pro typ MODORE 240. U průhledových na krásné rozměry š. 70 × v. 160 cm u typu SKY T. U Element4 najdete to, co ostatní výrobci nenabízí a to je vysoké prosklení např. typ MODORE 100H disponuje výškou skla 75 cm a šířkou 95 cm, je to tedy u šířky 1 metr o 20 cm vyšší sklo, než konkurence. Instalační hloubka krbů Element4 začíná na 25 cm, což jistě oceníte v místech, kde se šetří každý milimetr. 

Element4 založili v roce 2006 Benno de Groot a Jan Kempers se záměrem stát se jedním z nejprogresivnějších výrobců plynových krbů na světě. Dnes Element4 navrhuje a vyrábí širokou škálu vysoce kvalitních plynových krbů, které jsou stylové a snadno použitelné a zlepšují interiér každého domova. Element4 usiluje o dokonalost na všech frontách. Sleduje nejnovější vývoj, klade důraz na snadné používání a exceluje v designu svých produktů. Element4 je mnohem víc než zdroj tepla – je to návrhářský kus, který má charakter a vylepšuje jakýkoliv interiér. 

Element4 se prodává prostřednictvím cenné prodejní sítě. Kromě toho získal silné postavení na globálním trhu. Element4 se prodává ve více než dvaceti zemích s prodejci první třídy, tedy hlavními dovozci. Všichni tito dealeři jsou vybíráni s velkou péčí a slouží jako garance pro odborné poradenství a optimální servis. Jsme hrdí, že právě Hetvoor může zastupovat Element4 v ČR a SR. 

Vice...

Rychlý dotaz