DomůSortimentPříslušenstvíPower Vent - odtahový ventilátor pro krby DRU
Power Vent odtahový externí ventilátor spalin pro plynové krby
  • do 10 dnů

Power Vent - odtahový ventilátor pro krby DRU

Kompletní externí odtahový ventilátor spalin pro plynové krby DRU

32 231,- bez DPH

(39 000,- s DPH)

Rychlý dotaz

ODTAHOVÝ VENTILÉTOR SPALIN PowerVent®

Systém odtahu spalin Power Vent je ucelený certifikovaný systém, kde nelze použít pouze jeho dílčí část pro odkouření krbů Dru. K tomuto automatickému externímu ventilátoru spalin je určena samostatná ucelená výrobní řada plynových krbů DRU. Nelze použít pro standardní plynové krby DRU bez označení PV !! Současně je nutné použít originální odtahový komín PV 100/60 mm.
  

  • Máte k dispozici málo prostoru třeba v původním komínu?
  • Máte jedinou možnost vyústění komínu vzdáleného až desítky metrů?
  • Potřebujete použít mnoho kolen pro úhyb kvůli konstrukcím v nemovitosti?
  • Použijte jednoduše POWERVENT SYSTÉM

 
PowerVent®  je automatický odtahový ventilátor pro odvod spalin z plynového krbu Dru s průměrem komínu jen 10 cm a s možností použití libovolného počtu úhybů a s délkou komínu až 100 metrů. Zcela automatické zapínání, regulace a vypínání systému. Po spuštění krbové vložky se automaticky spustí odtahový ventilátor plynového krbu Dru a v průběhu hoření automaticky reguluje rychlost odtahu podle zvolené intenzity hoření krbu klientem na dálkovém ovladači. Systém PowerVent® je kombinovaný, soustředný systém pro odvádění spalin s nuceným vypouštění kouřových plynů pomocí ventilátoru umístěného na střeše, nebo na fasádě. Jedná se o nezávislý systém, který lze připojit k různým krbům DRU. 

 
POWER VENT LZE POUŽÍT POUZE PRO VYBRANÉ TYPY PLYNOVÝCH VLOŽEK DRU, INFORMUJTE SE U PRODEJCE !Typ komínu
koncentrický
Průměr komínu
60/100 mm
Cena standardu zahrnuje
PowerVent ventilátor + PowerVent kontrolní jednotka
Daň
21%
Váha
10 Kg
Záruka
2 roky, s naší montáží 5 let
EAN
60286425

Dru

Jednoznačně nejlepší výrobce plynových a elektrických krbů a kamen na současném trhu

DRU byla založena v roce 1754, a proto je jednou z nejstarších společností v Nizozemsku. Společnost získala velkou slávu výrobou litinových hrnců a pánví. Později byla výroba přesunuta k výrobě topných těles a od objevu zemního plynu ve Slochterenu se DRU specializuje na vývoj a výrobu široké škály plynových topných zařízení. DRU nyní nabízí přední řadu krbů a kamen na plyn a dřevo. 

Název DRU (Diepenbrock & Reigers-Ulft) je zárukou nejvyšší kvality po staletí. DRU byla proto jednou z prvních nizozemských společností, která získala certifikát kvality ISO 9000. Kromě kvality byla v posledních desetiletích věnována velká pozornost konstrukčnímu, provoznímu a instalačnímu pohodlí. Z tohoto prostředí nabízíme jedinečnou řadu krbů a kamen.

Holandská firma DRU je jedním z největších výrobců plynových krbových vložek. Zabývá se kovovýrobou již 260 let, což je jistě skvělé doporučení, pokud hledáme tradičního výrobce s mnoha zkušenostmi. Plynové krbové vložky DRU jsou dodávány v nejmodernějším designu s důrazem na co největší prosklenou plochu vložek a s minimálním viditelným rámem. Ohniště může obsahovat věrohodnou imitaci dřevěných polen nebo drcený mramor. Firma DRU nabízí širokou produktovou řadu vložek na zemní plyn (G20, G25) nebo na propan (G31), přičemž u krbových vložek DRU se jedná vždy o uzavřené spalování, tj. napojení pomocí koncentrického (balančního) komínu.

Při výrobě plynových vložek využila firma DRU technologických znalostí a dlouholeté zkušenosti, takže vznikly výrobky špičkové kvality, které si již získaly dobré jméno na světových trzích a výjimečné postavení mezi obdobnými produkty. Mezi standardní prvky v obsluze patří dálkové ovládání. Ke krbovým vložkám nabízí DRU rovněž vhodné příslušenství.

Vice...

Rychlý dotaz