DomůSortimentPříslušenstvíPřijímač Mertik GV60
přijímač dálkového ovládání Global Fires od DRU
  • Skladem

Přijímač Mertik GV60

Originální přijímač signálu pro krby Global Fires

9 603,- bez DPH

(11 620,- s DPH)

Rychlý dotaz

Přijímač k jednotce plynového krbu. Umožňuje přijímat signál a příkazy od Vašeho dálkového ovladače a tím ovládat plynový krb. 

Lze použít i pro plynové krby Ortal a Element4.

Daň
21%
Váha
0,1 Kg
Záruka
2 roky
EAN
457823

Ortal

jeden z největších výrobců plynových krbů se 40 pobočkami v USA

ORTAL je výrobce špičkových plynových krbů. Je jednou z mála společností v oboru, jejíž výrobky splňují současně americké standardy CSA i evropské CE . 

Ortal je rodinný podnik s více jak 30letou tradicí a řadí se mezi největší výrobce plynových krbů na světě. Ortal má nyní zastoupení ve 13 zemích v Evropě a přes 40 zastoupení v USA. ORTAL vyrábí nejen tradiční, ale i moderní a efektivní krby. Proto je schopen splnit, za velmi výhodných cen, požadavky projektantů, architektů a jednotlivců. Dvojité zasklení a dvě řady hořáků umožňují krby umístit i do společenských prostor. 

Díky odtahovému ventilátoru FAN EXHAUST není potřeba komín. ORTAL vybírá nejvyšší standardy designu, používá kvalitní materiály, zajišťuje špičkové zpracování a dodání. Každý krb splňuje CE a CSA prohlášení. Krby mohou být připojeny na zemní plyn, ale i na propan. Moderní technologie vytváří poutavé plameny, které jsou bezpečné, krásné a úsporné. ORTAL se může pochlubit více než 70 modely, největším výběrem moderních krbů nejen v USA. Jsou k dispozici v úctyhodných velikostech, aby vyhovovaly designu a architektonickým potřebám integrujících teplo do estetiky bydlení. 

Vice...

Rychlý dotaz