Naše služby
NAŠE SLUŽBY

Hetvoor Distribution je rodinná firma, která působí na trhu s topnou technikou (krby - kamna - komíny) již od roku 2000.

Mezi naše hlavní činnosti patří......

DOVOZ KRBŮ

Mezi naše hlavní činnosti patří autorizovaný nebo výhradní dovoz krbů a komínů. V současnosti nabízíme více jak 46 značek předních výrobců. Specializujeme se na dovoz krbů z Holandska, Francie, Izraele a USA.

PRODEJ KRBŮ

Krby můžete pohodlně zakoupit na našich prodejnách nebo prostřednictvím eshopu eHetvoor, kde si můžete momentálně vybrat z více jak 2650 položek. Sortiment stále doplňujeme, aby jste mohli zakoupit vše, co potřebujete pro stavbu Vašeho krbu.

KONZULTACE

Zajišťujeme konzultace nejen na našich prodejnách, ale i na Vaší stavbě, kde nejlépe zhodnotíme možnou realizaci. Tato konzultace je velmi důležitá. Z naší dlouholeté praxe víme, že mnohdy neodpovídá normám zhotovený komín, nebo jeho průměr. Předejdeme tak zbytečným komplikacím.

STAVBA KRBŮ

Po vypracování položkové kalkulace a nákresu realizujeme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové a plynové. Krby realizujeme v klasickém rustikálním stylu nebo moderní. K montáži používáme ty nejmodernější materiály a postupy, aby jsme mohli garantovat nejdelší záruku na trhu, kterou nyní poskytujeme 5 let na celou stavbu.

ESHOP

Již deset let provozujeme eshop krby, kamna, komíny. Za dobu provozu eshopu jsme přešli pod správu společnosti Shoptet, kde na moderní platformě provozujeme eshop. V našem eshopu zakoupíte všechen náš sortiment a to převážně s dopravou zdarma po celé ČR. V sekci „informace” naleznete mnoho rad a typů, jak správně vybrat krb či krbová kamna.

PORADENSKÁ ČINNOST / PROJEKTOVÁ ČINNOST

Jako jedna z mála firem poskytujeme projekčním kancelářím a designérům kompletní projektovou dokumentaci krbu. Tuto projektovou dokumentaci poskytujeme zdarma. Naším cílem je zajistit pro klienty tu nejlepší možnou přípravu stavby.

SHOWROOM

V roce 2016 jsme otevřeli naše Inspirační Centrum v Praze. IC Hetvoor Praha prezentuje na ploše více jak 250m2 plynové krby včetně funkčních staveb, kamna a krby na dřevo, komíny Poujoulat a mnoho dalšího. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zastupujeme tyto výrobce


Našimi partnery jsou převážně výrobci uváděného sortimentu. Zastupujeme tyto výrobce v ČR. Jsme primární dovozci, distributoři a obchodní partneři
lazy

O nás

HETVOOR - Jsme firma, která působí na trhu s topnou technikou (krby - kamna - komíny) od roku 2000.

Dovážíme - vyrábáme - prodáváme a stavíme krby a komíny na klíč. Jsme autorizovaný dovozce plynových krbů Dru, Global Fires, krbů a kamen na dřevo Dik Geurts, nerezových komínů Poujolat a autorizovaný přímý dovozce plynových krbů Ortal. Dále u nás zakoupíte značky Element4, Faber, Sparthem, HPC a další

Kontakt

Příhlášení k odběru novinek

OTEVÍRACÍ DOBA

Největší showroom plynových krbů v České republice.

Abychom se Vám mohli individuálně věnovat a představit Vám všechny vhodné varianty, rezervujte si telefonicky termín návštěvy, který Vám vyhovuje

Na základě rezervace termínu Vás rádi přivítáme od pondělí do pátku

od 10:00 do 18:00 hodin.


© Copyright 2019 Hetvoor Distribution, Richard Raab – webové stránky a jejich obsah včetně textů, fotografií, videí, grafiky a log podléhají ochraně dle zákona č. 121/2000 Sb., jako autoské dílo. Stahovat, ukládat, spravovat, odkazovat nebo dále šířit obsah těchto stránek, je bez souhlasu majitele zakázáno.Copyright © 2019 - HETVOOR    |    VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA    |    Ochrana osobních údajů

Hire Us To Start Your Project We Will Give you Our Best Quality.