Naše služby


NAŠE SLUŽBY

Hetvoor Distribution je rodinná firma, která působí na trhu s topnou technikou (krby - kamna - komíny) již od roku 2000.

Mezi naše hlavní činnosti patří......

DOVOZ KRBŮ

Mezi naše hlavní činnosti patří autorizovaný nebo výhradní dovoz krbů. Specializujeme se na dovoz krbů z Holandska, Itálie, Izraele a USA.

PRODEJ KRBŮ

Krby můžete pohodlně zakoupit na našich prodejnách nebo prostřednictvím našich obchodních partnerů po celé ČR. Sortiment stále doplňujeme, aby jste mohli zakoupit vše, co potřebujete pro stavbu Vašeho krbu.

KONZULTACE

Zajišťujeme konzultace nejen na našich prodejnách, ale i na Vaší stavbě, kde nejlépe zhodnotíme možnou realizaci. Tato konzultace je velmi důležitá. Z naší dlouholeté praxe víme, že mnohdy neodpovídá normám zhotovený komín, nebo jeho průměr. Předejdeme tak zbytečným komplikacím.

STAVBA KRBŮ

Po vypracování položkové kalkulace a nákresu realizujeme krby teplovzdušné a plynové. Krby realizujeme v klasickém rustikálním stylu nebo moderním. K montáži používáme ty nejmodernější materiály a postupy, aby jsme mohli garantovat nejdelší záruku na trhu, kterou nyní poskytujeme 5 let na celou stavbu.

PORADENSKÁ ČINNOST / PROJEKTOVÁ ČINNOST

Jako jedna z mála firem poskytujeme projekčním kancelářím a designérům kompletní projektovou dokumentaci krbu. Naším cílem je zajistit pro klienty tu nejlepší možnou přípravu stavby.

SHOWROOM

V roce 2016 jsme otevřeli naše Inspirační Centrum v Nehvizdech / Praha východ/. IC Hetvoor Praha prezentuje na ploše více jak 350 m2 plynové krby včetně funkčních staveb, kamna a krby na dřevo, komíny Jeremias a mnoho dalšího. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zastupujeme tyto výrobce


Našimi partnery jsou převážně výrobci uváděného sortimentu. Zastupujeme tyto výrobce v ČR. Jsme primární dovozci, distributoři a obchodní partneři

O nás

HETVOOR - Jsme firma, která působí na trhu s krby a kamny od roku 2000.

Dovážíme, prodáváme a stavíme krby na klíč.

Jsme výhradní dovozce plynových krbů Dru, Global Fires a krbů a kamen na dřevo Dik Geurts, výhradní dovozce plynových krbů Element4 a HPC, autorizovaný přímý dovozce plynových krbů Ortal. Dále u nás zakoupíte značky Spartherm a další

Změna cen a technických údajů vyhrazena.

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Čt, od 10:00 do 18:00 hodin.

Kontakt

Příhlášení k odběru novinek


© Copyright 2020 Hetvoor Distribution, Richard Raab – webové stránky a jejich obsah včetně textů, fotografií, videí, grafiky a log podléhají ochraně dle zákona č. 121/2000 Sb., jako autoské dílo. Stahovat, ukládat, spravovat, odkazovat nebo dále šířit obsah těchto stránek, je bez souhlasu majitele zakázáno.Copyright © 2020 - HETVOOR    |    VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA    |    Ochrana osobních údajů

Hire Us To Start Your Project We Will Give you Our Best Quality.