Detail novinky

KLIMATIZACE HAIER NA VELETRHUVážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás touto cestou pozvali na expozici HAIER v rámci konání mezinárodního odborného veletrhu Aqua Therm Praha 2020. 


Veletrh se koná od 3. do 6. 3. 2020 na výstavišti PVA EXPO Praha, Beranových 667.


Po celou dobu konání veletrhu pro Vás budou připraveni odborníci pro technické a obchodní konzultace zaměřené především na chladivové klimatizační systémy Haier - split, multisplit a VRF, absorpční jednotky pro chlazení a vytápění Broad a kompletní sortiment montážního a servisního příslušenství včetně celého sortimentu nabízeného naší společností. 


V letošním roce bude v rámci naší expozice oficiálně uvedena na trh ČR a SR nástěnná jednotka Jade, která je svými technickými parametry a funkcionalitami „bezkonkurenční“.


http://klimahet.cz/produkty/pro-domacnost-1

JADE
NOVINKA PRO ROK 2020
2,5 / 3,5 kW / chladivo R32

Nástěnné jednotky Jade jsou modelem zaměřeným pro náročné klienty,  kteří dbají na maximální čistotu vzduchu - např. alergici. Jednotky jsou vybavené standardně elektrostatickým filtrem vzduchu s odlučivostí PM2,5, mají vysokou účinnost, velmi nízkou hlučnost a širokou nadstandardní výbavu. Jednotky využívají chladivo R32 splňující přísné evropské kvóty z hlediska regulace F-plynů. Jsou navrženy ve velmi čistém elegantním designu z luxusního opláštění s vyjížděcím panelem. 

Součástí jednotky je senzor relativní vlhkosti a prašnosti. Hodnoty měřené těmito senzory je možné zobrazit na displeji jednotky a standardně jsou zobrazovány v chytré aplikaci v telefonu. Hlučnost vnitřních jednotek je od 15 dB(A) a jsou tedy vhodné i do ložnic a klidových místností. 

Samozřejmostí je možnost ovládání jednotky pomocí aplikace v chytrém telefonu iOS/ANdroid (standard) a beznapěťový On/Off kontakt. Konstrukce jednotka je navržena pro snadnou a rychlou instalaci. Jednotky jsou vybaveny chytrým instalačním plechem a odnímatelným spodním krytem pro rychlý přístup k elektronice a připojení C u potrubí.

Zastupujeme tyto výrobce


Našimi partnery jsou převážně výrobci uváděného sortimentu. Zastupujeme tyto výrobce v ČR. Jsme primární dovozci, distributoři a obchodní partneři

O nás

HETVOOR - Jsme firma, která působí na trhu s krby a kamny od roku 2000.

Dovážíme, prodáváme a stavíme krby na klíč.

Jsme výhradní dovozce plynových krbů Dru, Global Fires a krbů a kamen na dřevo Dik Geurts, výhradní dovozce plynových krbů Element4 a HPC, autorizovaný přímý dovozce plynových krbů Ortal. Dále u nás zakoupíte značky Spartherm a další

Změna cen a technických údajů vyhrazena.

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Čt, od 10:00 do 18:00 hodin.

Kontakt

Příhlášení k odběru novinek


© Copyright 2020 Hetvoor Distribution, Richard Raab – webové stránky a jejich obsah včetně textů, fotografií, videí, grafiky a log podléhají ochraně dle zákona č. 121/2000 Sb., jako autoské dílo. Stahovat, ukládat, spravovat, odkazovat nebo dále šířit obsah těchto stránek, je bez souhlasu majitele zakázáno.Copyright © 2020 - HETVOOR    |    VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA    |    Ochrana osobních údajů

Hire Us To Start Your Project We Will Give you Our Best Quality.