O nás

SPECIALISTA NA PLYNOVÉ KRBY

HETVOOR DISTRIBUTION

Jsme firma, která působí na trhu s topnou technikou (krby - kamna - komíny) od roku 2000.

Garance RHCJSME PROGRESIVNÍ TÝM, KTERÝ VÁM NAVRHNE A ZREALIZUJE STAVBU KRBU NA KLÍČ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV A PŘÁNÍ


STOJÍ ZA NÁMI 20 LET PRAXE V OBORU CO OD NÁS MŮŽETE OČEKÁVAT?

Kompletní návrh a profesionální stavbu krbu na klíč s certifikací a se zárukou 5 let. 

Prodej krbových vložek a kamen přímo od výrobce jako autorizovaný dovozce a distributor.


 • odborné poradenství
 • 3D návrh krbu
 • projektovou dokumentaci
 • rozpočet
 • kompletní přípravu stavby
 • dovoz krbu přímo od výrobce
 • odbornou montáž
 • zapojení a předvedení
 • záruční a pozáruční servis
 • záruku 5 let na naše stavby
 • stálý servis a telefonická podpora


SHOWROOM

Přijďte se podívat a načerpat inspiraci do našeho showroomu plynových krbů,

který je momentálně největší v ČR. 


Otevírací doma showroomu je Po-Čt od 10:00 - 18:00 hodin.
Ostatní činnosti


MALOOBCHOD

Prodáváme krby a stavíme krby pro koncové odběratele za velmi příznivých podmínek se zárukou 5 let. Naše firma prodává krby, kamna a komíny ve své provozovně Nehvizdy / Praha východ /, kde si můžete momentálně vyzkoušet 12 plně funkčních plynových krbů, což nikde jinde v ČR nenajdete. Dále si můžete vyzkoušet elektrické krby Element4, kamna na dřevo Dik Geurts a designová kamna na pelety MorettiDesign.


VELKOOBCHOD

Do velkoobchodní sítě dodáváme výhradně naše dovozové značky u kterých jsme přímý autorizovaný dovozce nebo výhradní dovozce do ČR. Jedná se o značky Dru, Global Fires, Dik Geurts, MorettiDesign, Ortal, Italkero, Element4, HPC. Mimo dovozu tohoto zboží zajišťujeme kompletní autorizovaný servis těchto značek. Všichni naši prodejci musí být nejprve proškoleni, proto najdete spolehlivost a profesionalitu u všech našich partnerů.


ZAKÁZKOVÁ VÝROBA PLYNOVÝCH KRBOVÝCH VLOŽEK RAABFIRES

Mimo klasických plynových krbových vložek od renomovaných evropských výrobců, jsme zahájili výrobu individuálně řešených plynových krbových vložek.

Připravili jsme zakázkovou výrobu plynových krbů. Nevybrali jste si z naší nabídky plynový krb? Toužíte po originalitě designu nebo tvaru krbové vložky? Potřebujete individuální řešení stavby? Jste zde správně. 


INDIVIDUALITA - ORIGINALITA - ŠPIČKOVÉ PARAMETRY - DESIGN

RON HETVOOR COMPLEET

Tvarově rozdílné od klasických krbových vložek. Důkladný vývoj, návrhy, počítačové simulace a zkoušky zařízení v certifikované zkušebně jsou samozřejmostí. Pro naši výrobu používáme nejmodernější holandské plynové hořáky s 3D efektem a šířkou hořáku do 150 cm nebo standardní plynové hořáky z produkce Raabfires. Variabilita naší výroby je velká. S použitím šířek hořáku od 40 cm do 150 cm a následného možného propojení více hořáků docílíme šířky vložky od 50 cm do 6 metrů.


             Zastupujeme tyto výrobce


Našimi partnery jsou převážně výrobci uváděného sortimentu. Zastupujeme tyto výrobce v ČR. Jsme primární dovozci, distributoři a obchodní partneři

O nás

HETVOOR - Jsme firma, která působí na trhu s krby a kamny od roku 2000.

Dovážíme, prodáváme a stavíme krby na klíč.

Jsme výhradní dovozce plynových krbů Dru, Global Fires a krbů a kamen na dřevo Dik Geurts, výhradní dovozce plynových krbů Element4 a HPC, autorizovaný přímý dovozce plynových krbů Ortal. Dále u nás zakoupíte značky Spartherm a další

Změna cen a technických údajů vyhrazena.

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Čt, od 10:00 do 18:00 hodin.

Kontakt

Příhlášení k odběru novinek


© Copyright 2020 Hetvoor Distribution, Richard Raab – webové stránky a jejich obsah včetně textů, fotografií, videí, grafiky a log podléhají ochraně dle zákona č. 121/2000 Sb., jako autoské dílo. Stahovat, ukládat, spravovat, odkazovat nebo dále šířit obsah těchto stránek, je bez souhlasu majitele zakázáno.Copyright © 2020 - HETVOOR    |    VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA    |    Ochrana osobních údajů

Hire Us To Start Your Project We Will Give you Our Best Quality.